İstanbul Web Yazılım

En Uygun İstanbul Web Yazılım

Dijital dünyanın gelişmesiyle beraber, firmalar web yazılım hizmetlerine yöneldiler. Web siteleri üzerinden, hizmetlerini, servislerini veya ürünlerini tanıtıp potansiyel müşterilerine daha hızlı ulaşmaya başladılar. Bu alanda da web yazılım yapan firmalar içerisinde en iyileri tercih etmek istediler. Çünkü web siteleri, firmaların veya kişilerin dijital dünyadaki kapanmayan bir yüzü olarak görülüyor. Web siteniz ne kadar iyi şekilde yapılmış ise potansiyel müşterilerinize ulaşmanız da bir o kadar kolaylaşıyor. Böylece müşteri portföyünüz her geçen gün daha da fazla artıyor.

Web yazılım alanında en uygun İstanbul web yazılım hizmeti veren firmamızın hizmet yetkinlikleri şu şekilde ele alınabilir;

Responsive Tasarım

Responsive kodlama, her çözünürlüğe, bilgisayara, tablete ve cep telefonlarına uygun tasarım anlamına geliyor. Web sitenize giriş yapan cihazın, çözünürlüğüne göre tasarım değişebiliyor. Bu da ayrı ayrı kodlama yapılmasının önüne geçip, web sitenizin de daha hızlı hizmet vermesini sağlıyor.

SEO Hizmeti

Web siteleri arama motorlarına (google, yandex, bing gibi) uygun şekilde kodlanıyor. Arama motorlarının talep ettiği şekilde web siteniz optimize ediliyor. Böylece arama motorlarında üst sıralara çıkma şansınız artıyor.

Grafik Tasarım

Web sitenize en uygun şekilde grafikler hazırlanıyor. Kurumsal kimliğiniz tamamen web sitenize yansıtılıyor.

Son Teknolojiler

Web yazılım yapan firmamız , web sitenizi kodlarken en son teknolojileri kullanır. HTML 5 ve CSS 3 gibi son teknolojiler ile web siteniz kodlanarak, belirlenen standartlara uygun hale getirilir.

Mobil Yazılım Hizmetleri

İnternetin yani dijital dünyanın gelişmesi sadece web hizmetlerinde değil, mobil alanda da etkili oldu. Bugün web sitelerine gelen ziyaretçilerin yarısından fazlası mobil cihazlar üzerinden geliyor. Her ne kadar web siteleri mobil uyumlu olarak yazılsa da spesifik hizmetler veren firmalar için uygulama tercihleri de doğabiliyor. Bu bağlamda da mobil uygulama yapan firmalar ön plana çıkıyor. Firmalar , müşterilerine mobil uygulama üzerinden servisleri sunup, daha hızlı hizmet veriyorlar.

Mobil Uygulamanın Kazandırdıkları

Firmaların müşterilerine sunduğu hizmetler, eğer web sitesi üzerinden yönetilmeyecek kadar geniş ve hızlı olması gerekiyorsa, mobil uygulama da tercih edilebiliyor. Mobil uygulamalar hem verilerinizi daha kolay yönetmenizi, hem de müşterilerinize daha hızlı servisler sunmanızı sağlıyor.

    Leave Your Comment Here