İstanbul Web Tasarım Firmaları

İstanbul Web Tasarım Firmaları

  • Web
  • 26 Haziran 2020

İstanbulda web yazılım yapan firmalar oldukça fazladır ve bu firmalar büyüyen ve gelişen teknoloji ile daha da fazla iş istihdamı sağlamaya devam etmektedir. Birkaç sene öncesine kadar bu tasarım ve yazılımların ne işe yaradığı fark edilmez iken günümüzde web sitesi olmayan firmaların yavaş yavaş azalmak da olduğunu görmektedir. Şu an küçük işletmeden büyük firmalara kadar her şahsın ve her firmanın web sitesi olduğu fark edilmektedir. Web yazılımı ile firmanızı internet dünyasında ayrı tutulan ve fark yaratan olarak tanımlamanız sizin elinizde.

Web Tasarımı Hakkında

Web yazılımı yapan firmamız ilk olarak web tasarımı yaptırmak isteyen müşterimizin kitlesini, hangi amaca hizmet ettiğini ve tasarım ve yazılımın nasıl olması gerektiği en ince ayrıntısına kadar konuşulmaktadır. Daha sonra yeni fikirlerle gelen müşterimiz ile firmamız tarafından müşterimize bir prototip hazırlayıp, bir mimar gibi siteye ait her detayı çizip çıktılarıyla birlikte firmaya onaylattıktan sonra yazılımı kodlamaya başlamaktayız. Projemizi ilerlettikçe müşterimiz ile konuşup üzerinden değişiklikler ile müşterimize istediği yazılımı ve tasarımı sunmak için çalışmaktayız.  İsteğe göre web yazılım yapan firmamız müşterinin ihtiyaçlarına özel her türlü yazılım üzerinde saatlerce uğraşıp, geliştirerek müşterimize elimizden gelenin en iyisini sunmaktayız. Belirli zaman aralıklarında görüşmeler ve toplantılar yaparak web yazılımının hakkında geri dönüş almaktayız.  Müşterilerimizin yazılım versiyon sağlayıcılarından yazılım sürecini yakından takip etmelerini sağlıyoruz. Projenin teslim süresi dolup tamamlandığı zaman müşterimize tüm kodların erişim hakkını verip, incelemeleri istemekteyiz. İnternet sitemizden hızlı mesaj formunu dolduran müşterilerimiz, web yazılımları hakkında fiyat bilgileri alabilmektedir.

Web Tasarım Fiyatının Belirlenmesi

Mobil uygulama yapan firmalar arasında da etkin bir rolde olan firmamız web site tasarım fiyatının belirlenmesinde bir çok etkeni dikkate almaktadır. Bunlardan bazıları domain ve hosting alımları, sitedeki sayfa sayıları ve o sayfalara ait alt sayfalar, sitenin e-posta gönderimi, sms gönderimi gibi etkenler web tasarım fiyatını belirlemede önemli rol oynamaktadır. Müşterimizin isteğine göre sitenin yönetim panelinin olması, bazı dil seçeneklerinin siteye eklenmesi, Google destekli şirket kaydının yapılması, Google analiz sayfanızın açılması, site mobil, internet sitesi ve tablet üzerinden girildiğinde tasarımının farklılık göstermeden açılması gibi etmenler web site fiyatlarını etkilemektedir.

    Leave Your Comment Here