Brave, Aktif Kullanıcı Sayısını Duyurdu!

Brave, Aktif Kullanıcı Sayısını Duyurdu!

Kripto para cüzdan özellikli web tarayıcısı Brave aylık bazda toplam kullanıcı sayısını duyurdu. Kripto tarayıcısı Brave, yapmış olduğu duyuruda aylık 50 milyon aktif kullanıcıya ulaştığını da açıkladı. Brave, yıldan yıla daha da hızlı bir şekilde geliştiklerini de duyurusuna ekledi. Belirtmek gerekirse Brave’in günlük olarak aktif kullanıcı sayısı, Aralık’taki hesaplamalara göre ortalama 15,5 milyon kullanıcıya ulaştı.  

Brave Aktif Kullanıcı Sayısı: 50 Milyon!

Brave, 2021’de pek çok yeni gelişmelerle gündeme geldi. 2021’in Kasım ayında yayınlamış olduğu yeni sürüm ile Ethereum ekosistemi için de yerel bir cüzdan hizmeti başlatmıştı. Ek olarak bir başka Blockhain ağı olan Solana ile de entegrasyonunu açıklamıştı. Bu atılmış olan adımlar ile birlikte Brave, aktif kullanıcı sayısını 50 milyona kadar çıkarmayı başarmış oldu.

Brave CEO’su ve kurucu ortağı olan Brendan Eich, aktif kullanıcı sayısı ile ilgili olarak şunları dile getirdi;

’50 milyon kullanıcı sınırını geçmek, firmamız için muazzam bir kilometre taşıdır. Bu aynı zamanda, gözetim ekonomisine alternatif arayan kullanıcılar tarafından yürütülen küresel hareketin güçlü bir teyididir. Big Tech’in prangalarından arınmış olan bir Web vizyonumuzu paylaşan ortaklarla bağlantı kurarak, ürün yelpazemizi ve ekosistemimizi genişleterek başarılı bir yılı arkamızda bırakmış olduk. Kullanıcılarımız, yaratıcılarımız ve topluluğumuz arasında da inanılmaz bir tepki görebildik.’

Adınızın her an her şekilde her yerde duyurulmasını istiyorsanız eğer, Wookweb Creative Agency ailesine her zaman ulaşabilirsiniz.

    Leave Your Comment Here