Paycell ve Superonline İçin Yatırımlar Artış Gösteriyor!

Paycell ve Superonline İçin Yatırımlar Artış Gösteriyor!

Las Vegas’ta basın karşısına çıkan ve soruları cevaplandıran Turkcell CEO’su Murat Erkan, yapmış olduğu konuşmalarda firmanın 2021’deki hedef ve de başarılarına değindi. Yılın ilk üç çeyreğinde 2,5 milyon yeni ve güncel aboneye ulaştıklarını açıklana Erkan, dördüncü çeyrek raporlarının açıklanması ile birlikte, barajın oldukça fazla bir şekilde üstüne çıkacaklarını da tahmin ettiklerinin altını çizdi.

2021 tarihinde istikrarlı bir şekilde yükselttikleri abone sayısına değinen Erkan, aynı zamanda da yıl süresince yapmış oldukları fiber altyapı çalışmalarından ve gelişmiş veri merkezlerinden de söz etti. Bunlara ek olarak firma yöneticisi, 2022 yılında hedeflenmiş olan yatırım planlarından da bahsetmeyi asla ihmal etmedi.

Turkcell, İleriki Zamanlarda Güneş Enerji Sistemleri Satabilir!

Turkcell, ülkemizdeki kullanıcıların verilerinin yurt dışına çıkmaması gerektiğini ve ülkemiz sınırları içinde kalması gerektiğine inandığını dile getirmekte. Bu sebepten dolayı 4 adet veri merkezi kurulduğu da söylendi. Bu veri merkezleri, yenilenebilir enerjiden güç alacak. Ayrıca 4 veri merkezinden 3’ünde güneş paneli sistemleri de bulunmakta. Firma, geçtiğimiz dönemde Çeşme’de de yatırım amacı ile bir rüzgâr enerji santrali satın aldı.

Bu duruma ek olarak Turkcell, ilerleyen zamanlarda yenilenebilir enerji sektöründeki yatırımlarını artırarak kendi enerji açığını da kapatmayı planlamakta. Başta kobiler olmak üzere, bireysel tüketiciler için de evlere güneş enerji sistemleri de satmayı düşünmekte.

Paycell ve Superonline gibi sizde yatırımlarınızı dev bir şekilde artırabilirsiniz. Bu süreçte de Wookweb ailesi olarak her daim yanınızda olmak mutluluk duyacağımızı da belirtmek isteriz.

    Leave Your Comment Here