AirPods Pro 2‘nin Sonbaharda Tanıtımı Yapılabilir!

AirPods Pro 2‘nin Sonbaharda Tanıtımı Yapılabilir!

Apple’ın gürültü engelleme özelliği ile dikkatleri üzerine çeken AirPods Pro tam kablosuz kulaklığı üçüncü yılına girmek üzere. Bu geçen süre içerisinde AirPods serisini yenileyen ve bir de kulak üstü kulaklık tasarlayan şirket, Pro serisine de yeni bir güncelleme getirecek.

 

AirPods Pro 2 Ne Zaman Piyasaya Sürülecek?

Apple’a yakın kaynaklar AirPods Pro 2 modelinin sonbaharda yani iPhone 14 tanıtımı ile birlikte Eylül’de ya da yeni MacBook tanıtımı ile Ekim ayında kullanıcı karşısına çıkacağına inanmakta. Bu söz konusu yeni modelin tasarımı ve donanımı önemli bir ölçüde değişime uğrayacak.

Apple’ın bu sefer Beats modellerini baz alarak çok kısa saplı olacak şekilde bir tasarım yapacağı beklenmekte. Atanmış sensör sayesinde AirPods Pro 2 fitness takibi de yapabilecek. Bu durumda sağlık takibi ekosistemine de güncel bir cihaz daha katılmış olacak.

Bunun haricine AirPods Pro 2 modelinin daha da verimli bir bağlantı yongası ve daha da gelişmiş gürültü engelleme özelliğinin de olacağı düşünülmekte. Daha AirPods Pro 2 için bir fiyat belirlenmesi mevcut değil.

    Leave Your Comment Here