Mobil Uygulama Fikirleri

Mobil Uygulama Fikirleri

Akıllı telefonlar günümüzde yoğun bir kullanıma sahiptir. Bunun en büyük sebebi mobil uygulama olarak sayısız seçeneği bulundurmasıdır. Yapılmamış mobil uygulamalar çok sayıda olup, bunlar bir iş fikri olarak size büyük bir kâr sunar. Bunun için bazı seçenekler şöyledir;

  1. Ürün Bulma Uygulamaları
  2. Oto Yıkama Uygulamaları
  3. Gelişmiş Navigasyon Uygulamaları
  4. Telefonları Otomatik Sessize Alan Uygulamalar

Her ne kadar bunlar için bazı uygulamalar olsa reklamları çok yetersiz olduğu için neredeyse kimse tarafından bilinmemektedir. Ayrıca daha gelişmiş navigasyon, her zaman daha çok ilgi toplar. Eğer bunları profesyonel bir firma üzerinden alırsanız, kısa sürede büyük bir beğeni toplayabilirsiniz.

1.    Ürün Bulma Uygulamaları

Günümüzde birçok insanın ortak sorunu çok beğendikleri bir ürünü bulmadır. Örneğin bir ayakkabı, bir gömlek çok beğenilmişse, insanlar onun benzerini ister. Ancak bunu bulabilmek neredeyse imkânsızdır.

Eğer bir giyim mağazanız varsa tam da buna yönelik mobil iş fikirleri kurabilirsiniz. Burada temel olarak kullanıcılar uygulamayı yükledikten sonra bir ürünü taratır. Ardından da sistem küçük bir araştırma yaptıktan sonra, onun nereden temin edilebileceğini gösterir.

Böylece hem satışlarınızı arttırabilir, hem de tüketicilerin ilgisini çekebilirsiniz. Bu örnek sadece bunun için geçerli olmayıp, farklı ürünler için de yapılabilir.

2.    Oto Yıkama Uygulamaları

Otomobil sahiplerinin en önemli problemi araç yıkamadır. Her ne kadar zorunlu olsa da vakit ayırmak güçtür. Eğer oto yıkamanız varsa ve bir uygulama ile insanların evine kadar araç yıkama hizmeti sunarsanız, kısa sürede kaç kişinin talep ettiğini görüp şaşırabilirsiniz. Mobile application fikirleri arasında özgün bir yapıdadır.

3.    Gelişmiş Navigasyon Uygulamaları

Her ne kadar çok sayıda navigasyon uygulaması da yol hataları oldukça fazladır. Ayrıca bazen insanlar gezmek için en uygun rotayı da arayabilir. Dolayısıyla sadece buna yönelik bir aplikasyon oluşturursanız, başta tatilciler olmak üzere çok sayıda insanın beğenisini alabilirsiniz.

4.    Telefonları Otomatik Sessize Alan Uygulamalar

İnsanlar çoğu zaman telefonunuzu sessizde unutur. Önemli bir toplantıda, konuşmada bu duruma sıklıkla rastlanır. Yapılması gereken mobil uygulamalar arasında bir fikir de tam burada ortaya çıkar. Eğer insanlara planlı şekilde cihazlarını sessize almalarını sağlayan aplikasyon sunarsanız, geniş bir kullanım görebilirsiniz.

Özgün ve size en iyi verimi sunacak mobil uygulama fikirleri arıyorsanız, Wook Web dinamik ve kreatif ekipleri ile kısa sürede düşüncelerinizi hayata geçirmektedir.

    Leave Your Comment Here