Mobile Application

Market uygulaması yapan mobil uygulama firmaları

İnternet alışverişlerinin artması ile beraber market uygulamaları da ön plana çıkıyor. Online market alışveriş uygulamaları en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor.

Market uygulamalarının pratik, rahat ve güvenilir olması kullanıcı kullanımlarını belirliyor. Peki market uygulaması yapan firmalar hangileri?

Market mobil uygulaması yapması ile bilinen birkaç mobil uygulama firmasından bahsedelim…

  • EVKAL Yazılım
  • Fol
  • -99 design studio
  • Ranna Digital Works
  • Wookweb

EVKAL Yazılım

2010 yılında güçlü değerleri, benzer hayal ve amaçları olan birkaç insanın bir araya gelerek kurduğu Evkal; yazılım, eğitim, danışmanlık ve tasarım konularında her sektörden şirketlere yönelik dijital hizmetler sunuyor.

İzmir, Bursa ve İstanbul ofisleri bulunan firma, dijital destek almak isteyen marka ve şirketlerin yararlanabileceği bir bilişim firması olarak biliniyor.

Firmanın gerçekleştirdiği projeler arasında kalite yönetim sistemi yazılımının geliştirilmesi, okul yönetim sistemi geliştirilmesi, AR-GE özelliği gösteren mobil yazılımların geliştirilmesi, hastane, üniversite ve alışveriş merkezi gibi farklı sektörlerdeki kuruluşlara özel olarak internet siteleri ve özel yazılımların geliştirilmesi gibi çeşitli işler yer alıyor.

Fol

Fol, 2015 yılında İstanbul’da faaliyet gösteren bağımsız tasarım stüdyosudur. Müşterilere görsel iletişim tasarımı konusunda etkili çözümler sunan Fol, markanın ihtiyaçlarını müşterisi ile birlikte belirleyip müşterisi ile ekibinin bir parçası gibi çalışır. Firma, disiplinli sistemi ile farklı ortam ve içeriklere hizmet vermesi ile biliniyor.

-99 design studio

Hem yerel hem de uluslararası alanda kayda değer başarılar yakalamış olan ödüllü bir dijital tasarım ajansıdır. Ayaydın Miroglio – İpekyol Grubu, Arçelik Grubu, Beko, Flormar, Nike, Teknosa, Avivasa, gibi müşterilerine UI ve UX konusunda yardımcı çözümler üretiyor.

Ranna Digital Works

2015 yılından itibaren pek çok firma ve girişimciye Mobil Uygulamalar, Yazılımlar, Web siteleri, Chatbot, AR, VR Uygulamaları ve Oyunlar geliştirmesi ile bilinen firma aynı zamanda Dijital Pazarlama, Dijital ajans ve sosyal medya hizmetleri veriyor.

Wookweb

2008 yılından itibaren dijital alanda profesyonel hizmet sunan firma kurumsal şirketler ve devlet kurumları için geliştirdiği projeler ile bilinmektedir.

Mobil Uygulama Geliştirme, web yazılımı geliştirme, E-ticaret yazılımı, SEO danışmanlığı, marka & patent hizmetleri, sosyal medya yönetimi gibi konularda da hizmet sunmaktadır.

    Leave Your Comment Here