Amazon Prime

Amazon Prime İndirim Günü: 13-14 Ekim’de Gerçekleşecek

Amazon prime, Türkiye’de hızlı bir giriş yaparak kısa zamanda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.  Tüm kategorileri kapsayan prime da binlerce ürün arasında istediklerinizi alabilirsiniz. Fakat Amazon tarafından yapılan açıklama ile indirim gününün geleceği resmen duyurulmuş oldu. Buna göre indirimli ürün almak isteyen kişiler, 13-14 Ekim’i sabırsızlıkla beklemeye başlayacak. Binlerce ürün arasında geçerli olacak indirimlerden yararlanmaya da başlamış olacaksınız. Bu sayede istediğiniz ürünleri, kampanyalı şekilde satın almanın mutluluğunu yaşamaya başlamış olacaksınız.

Amazon prim indirimlerinin  ne zaman gerçekleşecek olduğu netlik kazandı. Her zamanki indirimden daha da fazlasına gidecek  olan Amazon Prime Day, bu yıl ilk defa  Türkiye’de gerçekleşecek.

Amazon Prime Türkiye’de İndirime Başlayacak

Farklı ülkelerin yanı sıra artık ilk defa bu etkinlik ülkemizde de gerçekleşmiş olacak. Üstelik Amazon Prime departmanı içerisinde yer alan binlerce seçili ürünlerde, indirim geçerli  olacak. Alışveriş tutkunları tarafından da indirimli ürünler alınması adına sabırsızlıkla beklenmeye başlanmış olacak. Üstelik 12-13 tarihleri    arasında 00.00 itibariyle başlayacak olan bu kampanyanın, 14 Ekim gecesinde son bulacağı açıklandı. Birçok markaların yer aldığı ürünlerde yüzde 10 indirim fırsatları sizleri bekliyor olacak. Ampul ve priz gibi ürünlerde de, 50 TL ve üzeri alışveriş yapanlara yüzde 20 oranında bir indirim uygulanmaya başlanmış olacak.

Birbirinden güzel ve indirimli ürünleri barındıran Amazon Prime Day, 14 Ekimde son bulacak.

    Leave Your Comment Here