Hepsiburada’nın Mobil Uygulaması!

Hepsiburada’nın Mobil Uygulaması!

Hepsiburada’nın mobil uygulaması 7 Kasım tarihinde 302 bin indirme elde etti.

Özellikle Pandemi süreciyle birlikte her geçen gün daha da popüler bir alışveriş yöntemi durumuna gelen e-ticaret kullanımı, hızla artarak devam etmekte. Yılın belirli dönemlerinde yapılan kampanyaları ise halihazırda yükselişte olan e-ticaret sektörü için bir roket etkisi yaratmakta.

Her yılın Kasım ayında yer alan 11.11 ve Black Friday zamanlarında gerçekleştirilen indirim günleri, hem ülkemizde hem de tüm dünyada e-ticaret uygulamalarının normalin üstünde kullanıldığı ve indirildiği zamanlar olmakta. Bugün edinilmiş olan bilgilere göre ülkemizin önemli e-ticaret çözümleri arasına giren Hepsiburada, ‘Efsane Kasım’ kampanyasının ilk günü olan 7 Kasım tarihinde 302 bin indirme kaydetti.

Paylaşılan bilgilere göre Hepsiburada’nın mobil uygulaması Kasım’da App Store’da 6 gün, Google Play Store’da ise 5 gün boyunca en çok indirilen uygulamalar arasına girdi. Bu duruma ek olarak Hepsiburada’nın İOS uygulamasının 9 Kasım’da App Store’da ‘Günün Uygulaması’ olduğu da bilinmekte.

Kasım’da indirim günleri düzenleyen tek e-ticaret sitesinin Hepsiburada olmadığını da eklemek gerekli. Neredeyse bütün e-ticaret platformları Kasım ayının farklı günlerinde çeşitli indirimler yayınlamakta. İndirim kampanyalarının en çok olacağı günlerin ise 11 ve 28 Kasım günleri arasında olması beklenmekte. Kasım ayındaki e-ticaret ve alışveriş çılgınlığı ile ilgili tüm gelişmeleri takipte kalmanızda fayda var.

    Leave Your Comment Here