en iyi mobil uygulama yapan firmalar

Mobil Uygulama Geliştirme İçin En İyi 5 Araç

Mobil uygulama sahibi olmak, firmanızın tanıtımını daha iyi yapmanızı sağlar. Akıllı telefonlar günümüzde her alana girdiği için, müşterilerinize kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olur.

Mobil Uygulama Geliştirme İçin En İyi 5 Araç

Bunun için tercih edilebilecek birçok araç mevcut olup bazıları aşağıda olduğu gibidir;

  • PhoneGap
  • Appcelerator
  • NativeScript
  • Monokros
  • Kony

Bu programlardan her biri farklı avantajlar sunar. Bu nedenle mobil uygulama geliştirme esnasında projeler özel olarak incelenerek, en iyi çözümler bulunur.

Ancak bunların profesyonel olarak kullanılmaması, istenen sonuçların alınamamasına neden olur. Mobil aplikasyonlar üzerine deneyimli ve güçlü bir ekibe sahip olan Wook Web, kısa sürede istediğiniz çözümlere ulaşmanızı sağlar.

PhoneGap

Kolay bir yapılandırması olan ve kapsamlı dokümastasyonları bulunan PhoneGap, yapılabilecek tercihlerden bir tanesidir. Android, Windows, iOS sistemleri için uygundur. Açık kaynak kodlu olup CSS, HTML, JavaScript gibi dilleri kullanır.

En iyi mobil uygulama firmaları proje başvurusu için gelen müşterilerin çalışmalarını ele aldıktan sonra, tüm araçları değerlendirerek en iyisini tercih eder.

Appcelerator

Appcelerator mobil uygulamada tercih edilebilecek seçenekler arasındadır. Güçlü bir API’si mevcut olup kolay bir şekilde geliştirilebilir. Android, iOS ve Windows sistemleri için uygundur. Profesyonel olarak kullanıldığı durumda en iyi sonuçları almanıza yardımcı olur.

Wook Web ekipleri sayesinde istediğiniz mobil uygulamaya kısa sürede sahip olabilir, böylece firmanızı geliştirebilirsiniz. 

NativeScript

NativeScript mobil uygulama projeleri yaparken özel modülleri daha kolay entegre etmenizi sağlar. Böylece aldığınız sonuçlar daha profesyonel olur. Android ve iOS için uygun olup pratik bir yapısı vardır. Eğer uzman firmalardan mobil uygulamaya dair hizmet alınırsa daha iyi çözümler bulunabilir. 

Monokros

Hızlı bir taşıma olanağı sunan Monokros özellikle sık platform değişiklikleri için uygun çözümler sunar. Üçüncü taraf API entegrasyonu olarak oldukça gelişmiş seçenekler sunar. Android, Windows Phone, iOS gibi cihazlar için çözümler sunar.

Kony

Kony mobil uygulamalarda yapılabilecek tercihler arasındadır. Akıllı cihazlar için profesyonel şekilde uygulama oluşturmanızı sağlar. Windows ve Mac bilgisayarlara yüklenebilir. Ancak en iyi çözümleri almak istiyorsanız, profesyonel şekilde bu işi yapan firmalar çalışmak gerekir.

Alanında uzman olarak hizmet veren Wook Web, kısa sürede uzun süre verim alabileceğiniz programlar elde etmenize yardımcı olur. Mobil uygulama fiyatları dahil bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Leave Your Comment Here