dijital wellpaper

Dijital Wellpaper Tanıtıldı

Dijital Wellpaper, kişilere hangi uygulamayı, ne kadar zaman kullandıklarını rahatlıkla görmelerini ve takip etmelerini sağlayan bir aplikasyon. OnePlus tarafından tanıtılan uygulama, sadece duvar kağıdı ile gerekli incelemeleri yapabilecek. Bu tür uygulamaların daha fazla kişiye ulaşması için SEO çalışmaları da öne çıkmakta. SEO fiyatları ve proje kapsamında neler yapıldığı gibi bilgilerin profesyonel bir firmayla konuşulması halinde, aplikasyonlar daha fazla kişiye ulaşabilmekte.

OnePlus, Hong Kong merkezli bir akıllı telefon üreticisi olup, bazı uygulamalar da geliştirmekte. Bunlardan bir tanesi de Dijital Wellpaper. Günümüzde birçok kişi farklı uygulamalarda saatlerini harcamakta. Firmanın çıkardığı bu aplikasyon, tam da bu noktada işe yarar veriler göstermekte; zira kişilerin hangi aplikasyonda, kaç saat geçirdiğini göstermekte. Böylece zaman yönetimi yapmaya da destek olmakta.

Her ne kadar gerek IOS, gerekse Android işletim sistemleri ayarlar menüsünden tablo ile bu bilgiye ulaşma fırsatı verse de, Dijital Wellpaper bunlara daha pratik bir ulaşım imkânı vermekte.

Kullanım Süresi Değiştikçe Renkler Farklılaşmakta

Dijital Wellpaper kullanıcılara yeni bir deneyim de sunmakta. Zira bir uygulamanın kullanıldığı süre değiştikçe, renkler de farklılaşmakta. Temel olarak süre yükseldikçe, renk de kırmızıya dönüşmekte. Uygulama 7 kategoriyi ele almakta. Bunlar iş, haber, oyun, iletişim, eğlence, sosyal medya ve yaşam şeklinde.

Ancak burada belirtilmesi gereken, aslında birçok kişinin düşündüğü gibi duvar kâğıdında uygulamanın kaç saat kullanıldığını göstermediği. Sadece renkler yardımıyla, hangisine daha çok vakit ayrıldığı gösterilmekte.

    Leave Your Comment Here