Google, Doktor Bulmanızı Kolaylaştıracak!

Google, Doktor Bulmanızı Kolaylaştıracak!

Google, dünyanın en önde gelen ve en çok tercih edilen arama motoru. Özellikle büyük sosyal medya kanallarıyla yapmış olduğu ortaklıkları ile kullanıcıların hayatını oldukça kolaylaştırıyor. Firma, yeni güncellemeler ve yenilikler yayınlayarak arama motorunu daha da cazip bir hale getirmeye çalışıyor.

Gelen yeni güncellemeler ile beraber arama motoru daha da yetenekli bir hale geliyor. Google, bugün yapmış olduğu açıklama ile Google Search’e ekleyecek olduğu yeni özellikleri duyurdu. Artık kendinize uygun olan doktorları bulmanız eskisi kadar zor olmayacak.

Google, Kendinize Uygun Doktorlara Ulaşmanızı Sağlayacak!

Google, normalde doktorlarla alakalı bilgiler sunsa dahi bu bilgiler oldukça kısıtlı bir durumdaydı. Yeni yapılan acıkmalar ile birlikte bilgiler de artmış durumda. Artık bulduğunuz doktorun hangi dili konuştuğunuz bile görebileceksiniz. Bu sayede yabancı olmanız durumunda sizin dilinizi bilmeyen bir doktor ile görüşmenizi engelleyebileceksiniz. Sağlıkta dil problemi sebebiyle günümüzde bazı sıkıntılar meydana gelebilmekte.

Bir diğer önemli özellik ise sigorta ağları olacak. Doktorların hangi sigortalar ile anlaşmalı olduğu çoğu hastalar için oldukça önemlidir. Bu özellik sayesinde doktorların hangi sigorta şirketleri ile anlaşmalı olduğunu da direkt olarak görebileceksiniz. Buna ek olarak polikliniklerin sağlık koşullarına ve kapasitelerine de bilgiler kısmından ulaşabileceksiniz.

    Leave Your Comment Here