Snoop Dogg, Metaverse Evrenine Giriş Yapacak!

Snoop Dogg, Metaverse Evrenine Giriş Yapacak!

Ünlü şarkıcı Snoop Dogg, Metaverse kavramını da boş geçmemekte. Hemen hemen her popüler kültür konu başlığı altında kendini gösteren bir rap yıldızı, daha öncelerde denenmemiş bir proje ile hayranlarının karşısına çıkacak. NFT sektörüne yoğun bir ilgisi olan Snoop Dogg, kendi sanal mülkü ile adından oldukça söz ettirecek gibi duruyor.

Snoop Dogg, Snoopverse’e Hazırlanmakta!

Sandbox içinde Snoopverse adlı bir dünya kuracağını duyuran ünlü isim, geçtiğimiz zamanlarda satın aldığı arazilerin sayısını da artırmıştı. Bu duruma karşılık Snoop Dogg ile büyük bir iş birliğine gidecek olan Sandbox, 120 normal arazi, 67 özel ve daha da değerli arazi ve 3 adet de ünlü ismin sanal gayrimenkullerine benzeyen sitenin satışını gerçekleştirebilecek. Hayranların da müzayedeye oldukça yoğun bir ilgi bulunmakta.

NFT, kripto para ve Metaverse kavramları ile sürekli beraber olan tek sanatçı Snoop Dogg değil tabi ki. Geçtiğimiz günlerde de Justin Bieber da Metaverse içinde hayranları ile birlikte bir buluşma gerçekleştirmişti. Fortnite’ın da uzun zamandır gerçekleştirmiş olduğu bu tarz etkinliklerin, ileride artması ve daha fazla ünlünün dahil olması beklenmekte.

 

    Leave Your Comment Here