HBO Max Adım Adım Türkiye’ye Geliyor!

HBO Max Adım Adım Türkiye’ye Geliyor!

Türkiye Genel Müdürü Belli Oldu!

Bilindiği üzere Netflix’in popülerleşmesinin sonrasında pek çok eğlence şirketi kendi video akış platformunu tasarladı. Bunların arasında en popülerlerden birisi olan HBO Max ise bu sene ülkemize gelmek için hazırlıklar yapmakta. Geçtiğimiz saatlerde de HBO Max’in çok önemli bir pozisyonu açıklandı.

HBO Max Türkiye Genel Müdürü Barış Zavaroğlu!

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamalara göre HBO Max’in Türkiye Genel Müdürü olacak ve platformun ülkemizde erişme açılması üzerine çalışmalar yapacak olan o isim Barış Zavaroğlu. Kendisi daha öncelerde de Turkcell’in platformu olan TV+’ın genel müdürü ve Fox Türkiye’nin CMO’suydu.

Şu an için maalesef hala HBO Max’in ne zaman erişime açılacağını bilinmemekte. Sadece 2022’de erişime açılacağı bilinmekte. Disney Plus da bildiğiniz üzere bu sene ülkemizde erişime açılacak ve yerli projeleri ile beraber hızlı bir giriş yapacak. HBO Max’in bu tarz bir planı var mı yok mu sorusunun cevabı da henüz bilinmemekte.

Eğer sende adım adım başarıya yürümek ve adından söz ettirmek istiyorsan ne duruyorsun? Wookweb Creative Agency ile hemen iletişime geç!

    Leave Your Comment Here