Navlungo

Navlungo’dan 250 Bin Dolar Yatırım

Yerli lojistik girişimi denildiği zaman ön plana çıkan markalar arasında Navlungo yer alıyor. Pazar payını her defasında daha fazla genişleten lojistik firması, bir çok ürünlerde teklif, satın alma  gibi girişimleri bulunuyor. Innovate21 st hızlandırma programı içerisinde yer alan ve birçok yerli yatırımcılarında olduğu Seri A öncesinde,  Navlungo 250 bin dolar  yatırıma başvurdu. Yatırımı ile ilgili olarak açıklama yapan Navlungo, tohum yatırımlarıyla da   global ölçek elde etmeyi amaçlamış olduğunu belirtti.

Aynı zamanda program dahilinde de, 2021 senesi itibariyle daha farklı pek çok yatırımları almayı planlıyor.  Yeni program kapsamında dahil olacak pek çok yerli Seri A yatırımcılarıyla, bu sefer 2 milyon ve üzeri bir yatırım almayı amaçlamış olduğu belirtilmiş oldu.

İlk Olarak 2019 Mayıs Ayında Yer Almıştı

Navlungo ilk olarak 2019 senesinin Mayıs  itibariyle program kapsamında yerini almıştı.  Navlungo, e ticaret firmalarının kullanımına sunmuş olduğu akıllı bağlantı modüllerinin de, f irmalara çok büyük kolaylıklar kazandıracak olduğu  söyleniyor. Üstelik Navlungo da satış işlemlerine başvurabilen şirketler, kredi kartı ile ödeme yapabiliyor. Nakliyat firmaları gümrük takiplerinden pek çok evraklara kadar her şeyin incelemesini, kendi paneli üzerinden takip edebiliyor.

En güvenilir ve teknolojik alt yapıya sahip olan mobil uygulama firmaları ile kullanıcılarda büyük kolaylıklar sağlamış oluyor. Mobil uygulamalar üzerinden de en yenilikçi girişimleri takip edebiliyor.

    Leave Your Comment Here