Exxen

Acun Ilıcalı’nın Yeni Platformu Olan Exxen’de Neler Olacak?

Acun Ilıcalı tarafından sunumu gerçekleşen Exxen yeni platform içerisinde, neler olacağı merak konusu. Daha şimdiden duyurusu yapılan yeni platforma karşı ilgi bir hayli fazla. Platformun halka duyurusu yapılmasıyla, yer alacak içerikler hakkında bilgilerde sunulmaya başlanmış oldu. Yeni platform exxen  ile merak edilen her şeye gelin incelemeye başlayalım.

Exxen uzun zamandan beridir TV gündeminde yer alan gelişmelerden biriydi. Acun Ilıcalı tarafından bir atak yapılarak, daha kurulma aşamasında olan   Exxen duyurusu yapılmış oldu. Acun Ilıcalı, dijitalleşmeye çok fazla önem vermiş olduğu gibi bu yeni platformun daha henüz kurulum aşamasında olduğunu söyledi.

Exxen İçerisinde Neler Yer Alacak?

Exxen platformunda aslında pek çok içerikler yer alacak. Exxen ile ilgili tam bir bilgiye sahip olmasakda, içerisinde Netflix, Blu TV ve primevideo gibi içerikleri barındırmış olcak. Platformda, her ne kadar Exxene dair ‘’ çok yakında’’ ibaresi yer almış olsada, tam olarak ne zaman yayın hayatına geçirilmeye başlanacak olduğu hakkında bir bilgi yok.

Exxen İçerik Zenginliği İle Çıkacak

Exxen içerik dünyasına bakıldığında bir hayli zengin olduğu görülüyor. Öyle ki exxen içerik platformunda birçok yarışmalar, belgesel ve diziler yer almış olacak. Tam olarak içerikler hakkında bir karara varılmış değil. Fakat Acun Ilıcalı tarafından şimdilerde bazı tüyolar verilmeye devam ediliyor. Acun Ilıcalı tarafından verilen tüyolarda, Exxen içerisinde belgesellerinde yer alacağını belirtti. Proje içerisinde aynı zamanda Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç gibi isimlerinde yer alma ihtimali olduğu konuşulan bir diğer  gelişmelerden biri.

    Leave Your Comment Here