Ödeme Almanın En Kolay Yolu: Bakiyem

Ödeme Almanın En Kolay Yolu: Bakiyem

Hizmet sunduğu kullanıcılardan hem kolay hem hızlı hem de düşük maliyetli bir şekilde ödeme almayı amaçlayan işletmelere online olarak bir ödeme çözüm sistemi sunan yerli fintech girişimi Bakiyem, 7 milyon TL karşılığı aldığı ilk yatırımın duyurusunu yaptı.

Düşük maliyet ile hem hızlı hem de kolay bir şekilde ödeme almak isteyen işletmelere online ödeme çözümü sonunda bulundu. Bu kolay ve hızlı online ödeme imkânı sunan yerli fintech girişimi Bakiyem’in yatırım turuna Aletra Yatırım ile Turkish Bank Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Özinal’da katıldı.

Herhangi teknik bilgi gerekmeden çok kolay bir şekilde kurulumu yapılan Bakiyem, kolay bir kullanıma sahip ödeme çözümleri ile bu çözümlere entegre modüllerleplatformlar geliştirmektedir.

Ödeme almanın en kolay yolu Bakiyem, farklı sektörlerden 1500’den çok firmaya hizmet vermektedir. Yakın gelecekte online alışveriş pazarına daha çok katkı sağlayarak Türkiye ekonomisine destek olmayı ve nakitsiz toplum yolculuğuna ivme kazandırmayı hedefleyen Bakiyem, yerli ile yabancı pek çok işletmeyi ve kullanıcıyı yeni nesil temassız deme yöntemleri ile tanıştırmayı da hedeflemektedir.

Bu büyük girişim, bu doğrultuda ilerleyerek gelişmekte ve  ödeme sistemleri sektöründe söz sahibi bir şirket olmayı da ayrıca hedeflemektedir.

Bakiyem Kurucu Ortağı ve CEO’su Umut Yalçın; Pandemi nedeni ile zorlu bir süreçten geçmemize rağmen Bakiyem ekibi olarak bu dönemde dijitalleşmedeki artışla birlikte ürünlerimizi Pazar ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek hedef kitlemize ulaşma yolunda ilerledik ve önemli bir büyüme yakaladık. Bu yatırım ile büyümemize daha hızlı bir şekilde devam ederek hedeflerimizi gerçekleştirmek istiyoruz.’’ İfadelerini kullandı.

    Leave Your Comment Here