OnePlus 10 Pro Tasarımı ve Özellikleri Sızdırıldı!

OnePlus 10 Pro Tasarımı ve Özellikleri Sızdırıldı!

Amiral gemisi OnePlus 10 Pro modelinin kamera özelliklerini gösteren tasarımı ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı.

OnePlus 10 Pro modelinin tasarımı ve bazı teknik özellikleri gündeme sızdırıldı. Bu yıl OnePlus 9 amiral gemisiyle kullanıcı karşısına çıkan Çinli şirketin, OnePlus 10 serisi önümüzdeki yıl tanıtması beklenmekte. Yeni akıllı mobil cihaz bünyesinin Pro sürümünün render görüntüleri, OnLeaks adlı Twitter kullanıcısı tarafından online ortamda gündeme getirildi.

OnePlus 10 Pro’nun arka tarafında ilk olarak dikkatleri çeken kamera çıkıntısı oluyor. Dikdörtgen olduğu görülen kamera modülünün, akıllı cihazın yan çerçevesi ile kıvrımlı bir şekilde bütünleşik yapısı akıllarda Samsung Galaxy S21 serisini canlandırdı. Tahminlere göre bu görüntüler, cihazın erken geliştirme aşamasında olan prototipiyle birebir aynı durumda.

OnePlus 10 Pro, 6.7 inç büyüklüğünde 120Hz yenileme hızına sahip olan LTPO Fluid2 AMOLED ekranı paketleyecek. Bu ekran duyumlara göre 1440 x 3126 çözünürlük sunacak. Ayrıca en- boy oranı da 20:9 formatında olacak. Bu özelliklerin birebir aynısı OnePlus 9 Pro’da da kullanılmakta. Fakat şirket tarafından resmi bir açıklama gelmediği için bu sızıntıların tamamı ya da birkaçı doğru olmayabilir.

 

 

    Leave Your Comment Here