Dünyaca Ünlü Yatırım Bankası, Bitcoin’in Değerini Gözler Önüne Serdi!

Dünyaca Ünlü Yatırım Bankası, Bitcoin’in Değerini Gözler Önüne Serdi!

Dünyada çok büyük bir üne sahip olan yatırım bankası, en büyük kripto para konumundaki Bitcoin’in adil olan değerini ve fiyattaki hedefini dile getirdi.

Geleceğin devasa paraları olarak görülen kripto varlıklar konusunda her geçen gün yeni gelişmeler yaşanmakta. Bilindiği üzere dün öğlen saatlerinde en büyük ikinci kripto para konumundaki Ethereum, tüm zamanların en büyük değerine çıkmıştı. İşte tam da bu noktada piyasa fazlasıyla etkileşimdeyken, gözler direkt olarak Bitcoin’e çevrilmişti.

Son zamanlarda sabit bir görüntüye sahip olan Bitcoin hakkında çeşitli fiyatlandırmalar bulunmakta. Bazısı önümüzdeki yıllar için 100 bin dolar fiyat hedefi belirlerken, bazıları ise böyle bir şeyin mümkün olmayacağını dile getiriyor.

 

JPMorgan: Bitcoin’in Adil Değeri 35 Bin Dolar;

New York merkezli Amerikan yatırım bankası JPMorgan, çok kısa bir süre önce en büyük kripto para konumundaki Bitcoin’in adil değerini resmen açıkladı. Ünlü olan bu banka, kripto paranın gerçeğe uygun değerinin 35 bin dolar gibi bir seviyede olduğunun altını çizerken, bu noktada bir de fiyat teklifinde bulundu.

Bitcoin’in gerçek değerinin şu an işlem gördüğü 63 bin dolar seviyesinden yaklaşık yüzde 45 oranında daha düşük olduğunu ifade eden bankanın stratejistleri, pazardaki hareketliliğin önümüzdeki yıllarda da devam etmesi durumunda kripto paranın 73 bin dolar seviyelerine kadar yükselebileceğini dile getirdi.

    Leave Your Comment Here