Instagram Hesabı Açan Ünlü İsim, 24 Saatte Rekora İmza Attı!

Instagram Hesabı Açan Ünlü İsim, 24 Saatte Rekora İmza Attı!

Ünlü rap şarkıcısı Jaj-Z, kısa süre önce ilk defa Instagram hesabı oluşturdu. Yoğun ilgi gören sanatçı, 24 saatte rekor kırdı.

Günümüzde en popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram, ünlüleri de kendine çekmeyi başarıyor. Bu platformlarda yer alan ünlüler kısa sürelerde milyon takipçilere ulaşarak buradan para kazanıyorlar. Fakat bazı kişiler sosyal medya platformunu diğerleri gibi aktif olarak kullanmakta güçlük çekiyorlar.

Gündemde olan ünlülerden birisi olan Jay-Z, kararından vazgeçti. Sürpriz bir şekilde Instagram hesabı oluşturan şarkıcı, sadece eşi Beyonce’yi takibe aldı. Aslında şaşırtıcı olan durum ise 24 saat gibi bir sürede kazandığı takipçi sayısı oldu. Ek olarak bir hikâye ve post paylaşan ünlü şarkıcı, 13 saatte de izlenme rekoru kırdı.

 

Jay-Z, Instagramda Kısa Sürede Milyonlara Ulaştı

Popüler bir sosyal medya platformu olan Instagram’a girme kararı alan Jay-Z, bundan yaklaşık 13 saat önce Instagrama giriş yaptı. Ünlü rap şarkıcısı ilk paylaşımında yapımcılığını üstlendiği yeni Western filmi ‘The Harder They Fall’un afişine yer verdi. Çok kısa sürede de sosyal medyada viral olan ünlü şarkıcı, 1.9 milyon takipçiye kadar ulaştı.

Paylaşımları ise aynı şekilde çok yoğun bir ilgi gördü. Jay-Z’nin ilk yaptığı paylaşımı 666 bin beğeni ve 30 bin yorum aldı. Yorum yapan isimlerden birisi de Facebook’un kurucusu ve CEO’su olan Mark Zuckerberg idi. Ünlü milyarder Zuckerberg, bir emoji ile sanatçıya resmen hoş geldin dedi.

Bu zamana kadar sadece Twitter hesabı kullanan ünlü şarkıcı, 2008 den bu yana aynı hesabı kullanıyor. Fakat bu kadar uzun süreye rağmen sadece 3 milyon takipçiye sahip. Bu durum Instagram’ın sahip olduğu kullanıcı büyüklüğünü ve ünlülere olan ilgisini gözler önüne seriyor.

 

    Leave Your Comment Here