Ajansların Online Hayattaki Başarısı Dijital Varlık Analizi’nden Geçiyor!

Ajansların Online Hayattaki Başarısı Dijital Varlık Analizi’nden Geçiyor!

Doğru bir dijital varlık analizi yaptırmak, ajansları rakipleri karşısında öne geçirirken aynı zamanda ajansların daha fazla kullanıcıya ulaşması ve daha görünür olmasını sağlıyor. Bunun için dijital varlık analizi yaparken arama motorları çok detaylı incelenmeli ve sosyal medya hesaplarında araştırmalar yapılmalıdır.

Günümüzde online ve çevrimiçi yaşam hızlı bir şekilde değişirken aynı zamanda ekonomiye yön veren şirketler de bu platformdaki çalışmalarıyla ön plana çıkabiliyor. Global ya da yeni kurulmuş şirketler farketmeksizin yılsonu finansal sonuçlarıyla ya da borsada oranlarıyla değil, sosyal platformdaki takipçi sayıları ve paylaşımlarıyla da yarışır haldedirler.

Online pazarlamanın en önemli detaylarından biri olan dijital varlık analizi ise tam da bu noktada önemli bir ihtiyaç olarak adlandırılabilir. Bir şirketin dijital varlıklarının yani arama motorlarında mağazalarının açılış ve kapanış saatlerinin düzeni, marka hakkında yapılmış olan yorumlar ve sosyal medyalarına ilişkin detaylı raporlar bu analiz yöntemi ile belirleniyor. Bu konuda profesyonel olan dünyanın 126 ülkesine çeşitli pazarlama faaliyetlerini başarıyla gerçekleştiren Dijital Exchange, ajanslar için dijital varlık analizinin en doğru ve başarılı şekilde gerçekleştirilmesine yönelik önerilerde bulunuyor.

    Leave Your Comment Here