Epic Games’e Yeni Özellik Geldi!

Epic Games’e Yeni Özellik Geldi!

Bilindiği gibi ne yazık ki Epic Games’te, Steam’de olduğu gibi bir sepet oluşturma imkânı yoktu. Birçok oyunu aynı anda satın almak istediğiniz zaman teker teker uğraşmak gerekiyordu. Fakat artık buna gerek kalmadı. Artık oyunları sepetinize ekleyebilecek ve tek seferde direkt satın alabileceksiniz. 

Epic Games Alışveriş Sepeti!

Mağaza başlatıcısı ve web sitesinin sağ üst köşesindeki yeni özelliği fark etmemek mümkün değil. Bu özellik; Alışveriş Sepeti! Bu özellik istek listesinin tam yanında. Daha önce de online alışveriş yaptıysan sepet tam olarak düşünüldüğü gibi çalışacak.

Mağazada gezinirken yeni ‘SEPETE EKLE’ düğmesine tıklayarak satın almak istediğin ürünleri hemen sepetine ekleme imkanına sahipsin. Ödemeye hazır olana kadar alışveriş yapmaya ve oyunları sepetine eklemeye devam edebilirsin. İşte her şey bu kadar kolay. Artık ücretsiz oyunları kucaklayıp alabilir, indirimde mağazayı boşaltabilir ya da gözünü üstüne diktiğin yeni çıkan oyunları hemen kapabilirsin. Bu durumların hepsini de tek bir alışveriş serüveninde tamamlaman mümkün. Ayrıca ek olarak ‘HEMEN SATIN AL’ butonunun hala mağazada yer aldığını ve tek ürün satın almak için hala kullanılabileceğinin de altını çizelim.

    Leave Your Comment Here