Mancium Token Kişi Merkezli Sistem Geliştirdi!

Mancium Token Kişi Merkezli Sistem Geliştirdi!

Manc, oyun üretimine ek olarak aynı zamanda kullanıcılarına en faydalı modeli geliştirmek amacıyla uğraş vermekte. Bu zamana kadar yaratılan oyunlarda elde edilen tecrübeler, sahip olunan bilgiler ve daha fazlası Mancium Token için harcanmakta. Hal böyle olunca da Manc Token merkezine insanı konumlandırıyor. Bu sayede de hem para kazanma şansı veriyor hem de sistemin daha da güvenilir olmasını sağlıyor.

Manc Token İnsan Merkezli Sistem Geliştirdi!

Blok zincir tabanlı teknolojilerin başka bir avantajı da insanı direkt olarak merkeze koymasıdır denebilir. Oyun içi ögeler gamerlara çok fazla para kazandırabilir. Ancak hali hazırda merkez, oyun şirketi olduğu için oyuncular oyun içindeki varlıklara gerçekten direkt olarak sahip olamazlar. Merkezi olmayan blok zinciri teknolojilerine sahip yapılar aracılığı ile oyun içindeki ögeler direkt oyuncuların olabilecek.

Blockhain teknolojileri bu oyunculara oyun içinde sahip oldukları dijital varlıkları alma-satma açısından mali gelir elde etme imkânı da sunmaktadır. Merkeziyetçi sistemler için başka bir dezavantaj ise de bu sistemlerin kolay hacklenebilir, güvenlik zaafiyeti olan sistemler olmasıdır. Bilindiği gibi son dakika haberlerinde bu tür güvenlik ihlalleri ile sıklıkla karşı karşıya kalınmaktadır. Merkezi olmayan bir sistem ise tüm bu dezavantajları ortadan kaldırarak hakimiyeti direkt olarak kişilere vermektedir.

 

    Leave Your Comment Here