paramla

Paramla Uygulaması Nedir?

Mobil uygulama geliştirme, günümüzde büyük bir hız kazanmıştır. Bunlardan bir tanesi de Paramladır. Peki, Paramla uygulaması nedir? Temel olarak aplikasyon, varlıklarınızı istediğiniz para türünden, otomatik biçimde hesaplamanıza ve ardından da takip etmenize olanak tanır. Kullanabileceğiniz seçenekler,

  1. Türk Lirası,
  2. Altın,
  3. Gümüş,
  4. Döviz,
  5. Kripto Para,
  6. Hisse Senedi gibidir.

Oldukça pratik bir yapası olup, kısa sürede hesap yapmanızda yardımcı olur. İçerisinde 78 para birimi olup, 13 değişik altın ve gümüş seçeneği vardır. 401 hisse senedi, 97 kripto parası bulunur. Dolayısıyla dakikalar içerisine gerekli dönüşüm işlemlerini yapmanızı sağlar.

Paramla Hangi Cihazlarda Kullanılabilir?

Paramla nedir için önemli olan bir mesele de hangi işletim sistemlerinde geçerli olduğudur. Bu noktada Android ve IOS cihazlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Üstelik ücretsiz olup, cihazlarınıza kısa sürede yüklenebilir. Ayrıca üyelik kısmı da yer almaz.

Burada yalnızca ilgili yerlere varlığınızı ekleme yapılır. Hesaplama otomatik yapıldığı için, oldukça kolay ve hızlı kullanım sunar.  Ana sayfasında ise toplam tüm varlık gibi bazı bilgiler bulunur.

Paramla Kimlik İster Mi?

Peki, Paramla sizden kimlik ister mi? Bu konuda aplikasyonun soru sormadığı, bilgi de saklamadığı bilinmelidir. İlk üç günlük bir deneme süresi vardır ve bu ücretsizdir. Ancak sonrasında devam etmek isterseniz, aylık 5 Türk Lirası gibi bir bedeli vardır. Dil desteği arasında Türkçe de vardır.

    Leave Your Comment Here