Twitter Web Tam Boyutlu Görsellere Kavuştu!

Twitter Web Tam Boyutlu Görsellere Kavuştu!

Twitter Web’de gelecek zamanlarda, tam boyutlu olarak görsel paylaşımı da dahil, yapılacak olan bazı değişiklikler şirket tarafından doğrulandı.

Popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Twitter, geçtiğimiz günlerde Instagram ana sayfa düzenine benzeyen yeni bir güncellemeye sahip tasarımını kullanıma sunmuştu. Buna ek olarak platform üzerinde NFT sergileyebileceğimiz bir alan üzerinde çalıştığını ve işe alım yaptığını da dile getirdi.

Bu iddialı gelişmelerin hemen sonrasında tarayıcı üzerinde de bir takım tasarımsal değişikliklere gidecek olan şirket, bugün kendi platformundan yaptığı paylaşımla Twitter Web de bize sunulacak olan yenilikleri doğrular şekilde açıklamalar yaptı.

Twitter’ın görselleri işlemede yaptığı değişiklikler, geçen yıl kullanıcılar arasında çıkan otomatik kırpma tartışmasından kaynaklanmakta. Bazı kullanıcılar, platformun algoritmasının, siyah yüzler yerine beyaz yüzleri tercih ettiklerini ve bunun sonucu olarak fotoğraflarda beyaz yüzlerin ön plana çıkartıldığına da değinip iddia etti.

    Leave Your Comment Here