Web Sitesi Tasarımı Yapan Firmalar

 • Web
 • 18 Nisan 2022

Web sitesi kuran firmalar günümüzde büyük bir önem taşır. Eğer firmanızı dijital ortamlarda tanıtmak istiyorsanız, tasarımı doğru yapılmış ve SEO kurallarına özen gösterilmiş bir site size aradığınız imkanları sunar.

Teknolojinin gelişmesi ile beraber internet siteleri de büyük bir artış göstermiştir. Zira online ortamlar günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanıldığı için tanıtımlarınızı daha kolay yapmanıza, adınızı duyurmanıza yardımcı olur.

Ancak bunun için web sitenizin doğru, kusursuz bir şekilde tasarlanması gerekir. Profesyonel ekiplerle sunulan hizmetler, size aradığınız çözümleri sunar. Wookweb alanında uzman olarak şu gibi konularda size çözümler sunar;

 1. İlan siteleri
 2. Online pazaryeri siteleri
 3. Sektörel siteler
 4. Haber siteleri
 5. Hukuk siteleri
 6. Emlak siteleri
 7. Hastane siteleri
 8. Estetisyen siteleri

Eğer bu ve diğer çözümlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web tasarımı yapan firmalar arasında kullandığı teknoloji ve profesyonel ekiplerle aradığınız fırsatları size sunar

İlan Sitesi Yazılımı

Web sitesi tasarımı yapan firmalar, ilan sitelerini tasarlarken ciddi bir özen göstermelidir. Bunlar temel olarak bir duyuruyu, ilanı paylaşma; insanlara ulaştırma hedefine sahip olduğu için hedef kitlenize pratik bir çözüm sunmalıdır.

Bunun için öncelikle ilan sitesinin kapsamı ele alınmalı; hangi mesajın iletilmek istendiği incelenmelidir. Ardından da buna uygun bir proje oluşturularak müşterilere sunulmalıdır. Bunun üzerinde değişiklikler yapıldıktan sonra ilan sitesi yazılımı oluşturabilir.

İlan siteleri sadece kişilere değil aynı zamanda sahiplerine de kolay bir kullanım sunmalıdır. İlanlar kolay bir şekilde girilebilmeli, değişiklikler arzu edildiğinde yapılabilmelidir.

Pazaryeri Web Tasarım

Dijital sistemlerin gelişmesi ile beraber internette bulunan online pazaryerleri de büyük bir artış kazanmıştır. Eğer e-ticarete atılmak istiyorsanız, bu sistemler size büyük bir seçenek sunar. Böylece diğer üreticilerin ürünlerini, alıcılara kolay bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Günümüzde her firma, ürünlerini daha fazla satabilmek için online pazaryerlerinden yararlanır. Pazaryeri web tasarım işlemleri bu nedenle oldukça önemlidir. Ne var ki bu sektörde birçok site olduğu için tasarımların dikkatli, doğru bir şekilde yapılması şarttır.

Bu süreçler esnasında öncelikle hangi kitleyi hedef aldığınız incelenmelidir. Ardından da buradan hareket edilerek uygun planlamalar yapılmalıdır. Sitenizin tasarımı müşteri odaklı olmalı kolay bir şekilde yönlendirme sağlanmalıdır.

Web tasarımı yapan firmalar arasında bu konuda disiplinli hizmetler veren Wook Web, profesyonel ekipleri sayesinde aradığınız çözümleri sunar. Ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız iletişim kurabilir, projelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Sektörel Web Tasarım

Sektörel web tasarım siteleri iş dünyası için özel şekilde hazırlanır. Bunlar farklı iş kollarına yönelik hazırlandığı için ilk olarak bir rakip araştırması yapılmalıdır. Böylece hangi işlemlerin yapılması gerektiği daha kolay bir şekilde anlaşılabilir.

Rakip araştırması tamamlandıktan sonra firmaların isteğine göre bir plan, proje oluşturulmalıdır. Ardından toplantılar yapılarak müşterilere gösterilmelidir. Böylece istenen değişiklikler varsa kısa sürede yapılabilir.

Sektörel web tasarımlarında önemli olan siteyi ve firmayı iyi bir şekilde tanıtabilmek, rakiplerinizi geçebilmektir. Bunun farkında olan Wook Web her firmayı özel bir şekilde değerlendirerek size hizmetler sunar.

Haber Sitesi Tasarımı

İnternetin gelişmesi ile beraber dijital ortamlarda bulunan haber siteleri de artış göstermiştir. Dolayısıyla günümüzde bunların sayısı hızlı bir şekilde artmıştır. Eğer siz de bu alana adım atmak istiyorsanız, tüm öncelikle haber sitesi tasarımı konusuna özen göstermeniz gerekir.

Haber siteleri hem sahipleri hem de okuyucu kitlesi için özel bir şekilde tasarlanmış olmalıdır. Bunların amacı bir haberi pratik bir şekilde okuyucuya sunmadır. Dolayısıyla menü tasarımları, haber ekranları, kategoriler kolay tıklanabilir, ulaşılabilir şekilde hazırlanmalıdır. Bu sayede daha iyi sonuçlar alınması mümkündür.

Bunun yanı sıra web tasarımı yapan firmalar site sahiplerine yeni içerikleri daha hızlı eklemelerine izin verecek tasarımlar yapmalıdır. Böylece daha iyi sonuçlar almanız mümkündür. Wook Web bunları disiplinli bir şekilde yaparak en iyi sonuçları almanızı sağlar.

Bunun yanı sıra firmamız diğer haber siteleri arasından öne çıkabilmeniz için uzman çalışmalar yapar. Böylece internet ortamında daha fazla aktif olmanız mümkündür.

Hukuk Sitesi Tasarımı

Hukuk siteleri her geçen gün yükselmektedir. Zira dijital ortamlarda hukuki hizmet almak isteyen kişilerin sayısı oldukça yüksektir. Büroya gitmek yerine internetten iletişim kurmak, bilgi almak daha pratik gelir.

Web tasarımı yapan firmalar bu nedenle hukuk sitesi tasarımları da verir. Ancak burada yapılan çalışmalar daha ciddi ve profesyonel olmalıdır. Bu sayede daha iyi çözümlere ulaşılması mümkündür. Proje yapılmadan önce kişilerle birebir görüşme yapılmalı, bu çerçevede ne istendiği öğrenilmelidir. Böylece daha iyi çözümler bulunabilir.

Hukuk sitesi tasarımı konusuna büyük bir önem veren Wook Web, tüm çalışmalarını uzman ekiplerle beraber yapar. Çalışmalara başlamadan önce rakip incelemesi de yaparak buna uygun çözümler üretilir. Böylece aradığınız fırsatlar teklif edilir.

Eğer çalışmalarımız hakkında bilgi almak, hizmetlerimizi öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Emlak Sitesi Tasarımı

Web sitesi kuran firmalar özellikle emlak sitesi kapsamında çok sayıda başvuru alır. Gayrimenkul büyük bir öneme sahip olduğu için taşınamaz mal alıp-satmak isteyen kişiler bunları sıklıkla kullanır. Böylece hızlı bir şekilde gayrimenkul bilgileri almak isteyen kişilere istediği sonuçlar sunulur.

Eğer emlak sitesi sahibi olma istiyorsanız, bu işlemlerin dikkatli bir şekilde yapılması şarttır. Zira insanlar istediği bilgilere, kısa sürede rahat bir şekilde ulaşabilmelidir.  Söz konusu gayrimenkuller sorunsuz bir şekilde listelenebilmeli, insanlar istediklerini bulmalıdır.

Bunun farkında olan Wook Web özel tasarımlar yaparak, onlara kullanışlı bir ara yüz sunar. Böylece tüm sonuçlara kısa sürede ulaşmalarına yardımcı olur. Bu esnada size de pratik çözümler sunar. Emlak sitesi tasarımı yaparken SEO kurallarına özen gösterilmekte ve rakipler de incelenmektedir. Böylece aradığınız çözümler size sunulur.

Hastane Sitesi Tasarımı

Özel hastanelerde ve kliniklerde web sitesi tasarımları büyük bir önem taşır. Zira insanlar sadece randevu almak için değil, söz konusu hastane üzerine bilgi edinmek için de buraya girer. Dolayısıyla hastane sitesi tasarımı yapılırken bu duruma özen gösterilmelidir.

Müşteri ve hedef kitle odaklı yapılan çalışmalar bu nedenle daha iyi çözümler sunar. Böylece onları istedikleri hizmete daha iyi yönlendirebilir, randevu almalarını daha kolay hale getirebilirsiniz. Wook Web profesyonel web tasarımcıları ile bu konuyu irdeleyerek, daha iyi çözümler almanızı sağlar.

Çalışmalara başlamadan önce rakiplerinizi de inceleyen firmamız bu kapsamda daha iyi sonuçlar almanızı sağlar. SEO kurallarına da dikkat edilerek, daha yukarıda sıralanmanıza yardımcı olunur. Web sitesi kuran firmalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Estetisyen Sitesi Tasarımı

Estetisyen sitesi tasarımı, bu hizmetlerin insanlar arasında popüler olmasıyla beraber büyük bir önem kazanmıştır. Zira böylece estetik hizmeti almak isteyenler hem ayrıntılı bilgi edinebilmekte hem de randevu alabilmektedir.

Eğer bir estetisyen sitesine sahip olmak istiyorsanız, tüm çalışmalar profesyonel yapılmalıdır. Web sitesi kuran firmalar arasında Wook Web bunun farkında olarak, çalışmalarını uzman ekipleri ile beraber yapar. Sitenizi hem sizin hem de hedef kitlenizin rahat ve pratik şekilde kullanabileceği şekilde tasarlar.

  Leave Your Comment Here