kirala bunu

Elektronik Ürünleri Kiralamaya Yarayan Kiralabunu Platformu!

Simon Sinan Ventura, Alper Erdem ve Cenk Yılmaz tarafından kurulan platform, teknolojik ürünlerin kiralanması yönünde hizmet veriyor.

Farklı vade seçenekleri ile kiralanabilecek teknolojik ürünler Kiralabunu isimli platform üzerinde yer alıyor. Kişiler bu alan üzerinden 1, 3, 6 ya da 12 ay boyunca kiralama işlemi gerçekleştirebiliyorlar. Maddi olanakların günümüzde azalması nedeni ile teknolojinin herkese ulaşması için kurulan bir platformdur. Bu platform ile birlikte herkesin teknolojik ürünlere erişebilmesi amaçlanıyor.

2021 yılının ilk gününde hizmet vermeye başlayan platformun henüz 9 kişilik bir çalışma grubu bulunuyor. Yalnızca 5 ayda hayata geçirilen platform oldukça pratik bir kullanıma imkan veriyor. Kişiler platform üzerinden 11 ayrı seçenekte toplamda 100’e yakın teknolojik ürün bulabiliyorlar.

Kiralabunu Ürün Yelpazesi

Kiralabunu geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermeye başladı. Hizmet verdiği ürünler arasında giyilebilir teknoloji, anne ve bebek, tablet, telefon, aksesuar, bilgisayar, küçük ev aletleri, kişisel bakım, kamera ve spor gibi farklı teknolojik ürünler yer alıyor. Kişiler bu seçenekler arasından herhangi bir ürün seçtikten sonra ilk olarak bir aylık ödeme gerçekleştiriyorlar.

Ödeme işlemlerini tamamlayan kullanıcılar ardından kişisel bilgilerini sisteme giriyorlar. Sistem üzerinden kişinin kredi notu kontrol ediliyor. Bu işlemlerin hepsi en fazla 3 saat içerisinde tamamlanıyor ve kullanıcıların işlemleri onaylanıyor. İşlemleri onaylanan kullanıcılar 3 ile 5 iş günü arasında ürünlerine ulaşabiliyorlar. Henüz daha 2 aydır sektörde yer alan platformda 30 gün içinde üç ayrı ürün kiralayan kullanıcılar yer alıyor.

Kiralabunu Abonelik

Kiralabunu platformu üzerinden teknolojik ürün kiralamak isteyen kişiler 1 aydan başlayarak 3, 6 ya da 12 aylık kiralama işlemi yapabiliyorlar. Site ile yeni tanışan kullanıcılar, ürünleri teyit etmek ve kullanımından emin olmak amacı ile 1 aylık kiralama gerçekleştirebiliyorlar. Kullanımından emin olunan ürünler için ise kullanıcılar dönemsel olarak kiralama işlemi gerçekleştiriyorlar. Bazı kurumlar da bu yol üzerinden teknolojik ürünleri kiralayabiliyorlar.

Ağırlıklı olarak öğrenciler ve dönemsel olarak çalışan kişiler bu alanda kısa süreli kiralama işlemi yapıyorlar. 1 senelik kiralama işlemi ise her sene en son çıkan ürünü kullanmak isteyen kişilere hitap ediyor.

Kiralabunu platformu üzerinde şu anda 350 bin TL değerinde teknolojik ürün yer alıyor. Platforma başvuran kişilerin yarısından fazlası ise kiralama işlemlerinde kabul görüyorlar. Teknolojik ürün kiralamak için ağırlıklı olarak 18 ile 30 yaş arasındaki erkek müşteriler talep gösteriyor. Platform ilk hizmet vermeye başladığı ayda 100’e yakın teknolojik ürün kiralama işlemi ile sektörde iyi bir yer almaya başlamıştır.

Kiralabunu platformunun Haziran ayına kadar amacı ise 300 aboneyi bulmak olarak yer alıyor. Aralık ayı bitimine kadar ise bu hedef 1500 olarak yer alıyor. Ülke içerisinde bu işlemleri sağlayan firmalara rakip olan Kiralabunu, kolay ödeme seçenekleri ile dikkat çekiyor. Hasarlı ürünleri tamir etme ve kiralanan ürünü kolaylıkla satın alma seçenekleri ile müşterilerine benzersiz bir hizmet sunuyor.

    Leave Your Comment Here