Hepsipay ve Paycell’den Ödemede İş Birliği!

Hepsipay ve Paycell’den Ödemede İş Birliği!

 

Yakın dönemde Hepsipay özelliği ile beraber müşterilerine dijital cüzdan özelliği sunacak olan Hepsiburada, Turkcell’in Paycell platformu ile iş birliği içerisine girdi. Paycell kullanıcıları herhangi bir kredi kartı kullanmadan Hepsiburada üzerinden alışveriş yapabilme imkanına sahip olabilecek.

Bu iş birliği kapsamında Paycell cüzdanındaki bakiyeleri Hepsiburada’da alışveriş yapmak için kolaylıkla kullanabileceksiniz. Herhangi bir kredi ya da banka kartına sahip olmasanız dahi Paycell’in Turkcell Faturayla Öde seçeneğini tercih ederek Paycell’e bakiye yükleyebilir ve aynı zamanda eklediğiniz bu bakiyeyi de Hepsipay cüzdanınıza yükleyebileceksiniz. Bu sayede Hepsiburada’ya dolaylı yoldan Turkcell faturası ile ödeme seçeneği gelmiş durumda. İlerleyen zamanlarda da Hepsipay Cüzdanı ve Paycell entegrasyonu geliştirilecek ve aynı zamanda çeşitli yeni özellikler sunulacak.

Turkcell ve Hepsiburada’nın ödeme alanındaki stratejik iş birliklerinin ilk adımı olacak olan bu uygulama Aralık ayında hayata geçirilecek.

    Leave Your Comment Here