Vodafone, Dijital Turist Rehberi Piri’yi Ücretsiz Olarak Kullanıma Sunuyor!

Vodafone, Dijital Turist Rehberi Piri’yi Ücretsiz Olarak Kullanıma Sunuyor!

Vodafone, dijital turist rehberi uygulaması Piri ile önemli bir iş birliğine imza atmış bulunmakta. Yapılan bu anlaşma sayesinde Piri’ye Vodafone’a özel çeşitli dijital turlar dahil olacak. Vodafone bu turları operatör farkı olmadan herkese ücretsiz olarak sunacak.

Piri Nedir?

Piri, kültürel anlamdaki gezilerinizde sizlere ‘sesli rehber’ olarak hizmet vermekte. Kulaklığınızı takıp Piri’yi başlatacak ve gezip dolaştığınız bölge hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Turist rehberi ile birlikteymişsiniz gibi gezeceksiniz. Hem nereyi ne kadar gezeceğinize dair seçim size kalacak hem de Saffet Emre Tonguç, Ali Canip Olgunlu ve Vedat Milor gibi dev isimlerin anlatımlarıyla geziniz daha da farklı ve eğlenceli bir hal alacak.

Bütün Operatörlere 6 Tur Ücretsiz Olacak!

Yapılan bu iş birliği içinde Piri’ye Vodafone’a özel olarak 3 yurt içi ve 3 yurt dışı turu ücretsiz olarak sağlanacak. Tüm operatörler kullanıcıları bu 6 noktayı 12 ay boyunca ücretsiz olarak deneyimleme imkanına sahip olacak. İlk tur Saffet Emre Tonguç’un anlatımı ile beraber ‘Endülüs’ün Kalbi Sevilla’ turu eklenmiş durumda.

Vodafone Red’lilere İse Bütün Turlar Ücretsiz Olacak!

Vodafone Red, kullanıcılarına Piri’deki tüm hizmetleri sınırsız olarak kullanabilecekleri 12 aylık abonelik hediye edecek. Vodafone için eklenen 6 rotanın yanında uygulamadaki bütün dijital turları da tercih etmekte özgürsünüz. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak hediye kodunuzu da alabilirsiniz.

    Leave Your Comment Here