Huawei Okul Çantalarını Akıllandırıyor!

Huawei Okul Çantalarını Akıllandırıyor!

Bakıldığı zaman bu zamanlarda çocukların dış mekanlarda takibi için en yaygın ve belki de tek çözüm akıllı saatlerdir diyebiliriz. Görüşme ve alan belirleme gibi özelliklere sahip olan çocuk akıllı saatleri, ebeveynlerin en gözde tercihi durumunda. Ancak Huawei bu durumu her an değiştirebilir. 

Huawei Akıllı Okul Çantası!

Huawei 9um Smart Positioning Children’s Schoolbag şeklinde oldukça uzun bir adı olan akıllı çocuk çantası, standart okul çantalarından 6-7 cm daha kısa ve 135cm altında boya sahip olan çocuklar için de gayet ideal.

Söz konusu olan bu çantanın en büyük ve en önemli özelliği ise suya dayanıklı 1.57 inçlik LCD ekranı. HarmonyOS Connect özelliğe sahip olan ekran mobil uygulamalara bağlanmakta ve sınıf ders planları, tematik ara yüzler, elektronik imzalar gibi unsurları da yansıtabilmekte.

Hassas GPS yongası ile yine uygulama üzerinden çocuğunuza alan oluşturma, gerçek zamanlı konum ve alan dışına çıkıldığı zaman uyarı gibi programlar da ayarlanabilmekte. Huawei akıllı çanta 110 $ karşılığında bir test sürecine de başlamış durumda. Yıl içinde piyasaya sürülmesi beklenmekte.

Hali hazırda var olan çalışmalarınızı yeni teknolojiye uyarlamak ve adınızdan bu şekilde her zaman söz ettirmek istiyorsanız doğru adres; Wookweb!

 

    Leave Your Comment Here