iPhone 12

Iphone 12 tanıtım tarihi haberi geldi!

Hollanda’dan Haber Geldi: Iphone 12-13 Ekim’de Tanıtılacak

Apple, üst düzey telefonlarına dair haberler gelmeye devam ediyor. Iphone modelleriyle ilgili olarak dikkat çeken yeni bir bilgi geldi. Hollanda ülkesinde Telekominasyon şirketi bünyesinde çalışan bir kişi ortaya iddia attı.  Atmış olduğu iddia ’da, Iphone 12-13 Ekim tarihinde tanıtılacak. Apple yeni serilerinden biri olan Iphone 12 serisinin yakın zaman içerisinde duyurulacağı bilgisi ortaya atıldı.

ABD merkezli olan Apple, yeni teknolojilerini geliştirmeye devam ediyor. Apple şirketi tarafından, üzerinde çalışmalar yapıldığı yeni serilerine dair bir açıklama bekleniyordu. Apple cephesinden gelen haberler doğrultusunda ise,  Ekim ayı itibariyle yeni bir etkinliğin devrede olacağı söylendi.

İsimsiz Kaynaktan Ekim’de Tanıtılacağı Söylendi

Apple ile ilgili olarak isimsiz bir kaynak tarafından, yeni modelin 13 Ekim gibi tanıtılacağı söylendi. Aynı zamanda da Iphone 12 serisine dair şaşırtan bazı önemli gelişmeler daha yaşanmış oldu. İngiltere’de British Telecom şirketi tarafından da Apple ilgili olarak bazı bilgi aktarımı yapıldı. Yapılan açıklamada şirketin yeni ürün lansmanları sunulmaya hazırlanılıyor. Üstelik yeni serisiyle ilgili olarak da 5 G özelliğinin olacağı belirtildi.

5G destekli en yeni Iphone modelleri, teknoloji kullanıcıların da beğenisine sunulmaya başlanmış olacak.  Üstelik Iphone yazılım konusunda ki uzman kişilerden olan Eddy Cue, yeni ıphone modellerinde birden fazla hizmetle satmayı amaçlamış olduklarını dile getirdi. En iyi mobil uygulama firmaları ile kullanıcılarda yenilikçi teknolojiden faydalanmaya başlayacak.

    Leave Your Comment Here