Jack Dorsey’den Bitcoin Yatırımcılarına Açıklama!

Jack Dorsey’den Bitcoin Yatırımcılarına Açıklama!

Twitter’daki görevini bıraktıktan sonraki süreçlerde kripto para ve Blockhain teknolojilerine öncelik veren Jack Dorsey, yeni bir duyuru yaptı. Bitcoin’in gelecek zamandaki geçerli olacak para birimi olacağını dile getiren Dorsey, kripto para piyasasına olan güvenini bir kez daha gözler önüne serdi.

Dorsey; ‘Bitcoin, doların yerine geçecek.’

Dijital paralar ile ilgili olarak Twitter takipçilerine sorular yönelten Cardi B, ‘Kripto paraların doların yerine geçeceğine inanıyor musunuz?’ ifadelerine yer verdi. Söz konusu bu tweete yanıt veren Dorsey, ‘Evet, Bitcoin olacak.’ dedi.

Yüzlerce yorum ve beğeni yağmuruna tutulan bu tweet, finans hesapları tarafından da oldukça fazla ilgi gördü. Litquidity isimli popüler hesap, ‘Yuan, kripto paradan önce doların yerini alacak.’ İfadelerini kullandı.

Mümkün olan her fırsatta Bitcoin’in geleceğinin para birimi olacağını dile getiren Dorsey, ‘Square ya da Twitter’da olmasaydım, Bitcoin üzerine çalışma yürütürdüm. Eğer ki Bitcoin, Square ve Twitter’dan daha da fazla yardıma ihtiyaç duysaydı, onları Bitcoin için bırakırdım’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

    Leave Your Comment Here