Doctor Strange in the Multiverse of Medness’ten Yeni Fragman!

Doctor Strange in the Multiverse of Medness’ten Yeni Fragman!

6 Mayıs 2022’de izleyiciler ile buluşması tahmin edilen ve başrolünü bir kez daha Benedict Cumberbatch’in üstleneceği Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminden yepyeni bir fragman paylaşıldı.

Dr. Strange 2, Daha Öncelerde Üç Kez Daha Ertelenmişti!

Geçen yıl Ekim’de resmi bir açıklama ile yayına verilen Disney, yeni zamanda vizyona girmesi tahmin edilen pek çok Marvel filmini erteleme doğrultusunda karar almıştı.

Thor: Love and Thunder, Black Panther: Wakanda Forewer, Wasp: Quantumania ile beraber ertelenen yapımlardan birisi olan Doctor Strange in the Multiverse of Madness, normalde geçtiğimiz yaz vizyona girecekti. Daha sonralarda ise 5 Kasım 2021 tarihine ertelenen söz konusu bu film, son yapılan açıklamalara göre 6 Mayıs 2022’de sinema salonlarında boy gösterecek.

Zaman Taşı’nın koruyucusu olan Dr. Strange rolünde bir kez daha Sherlock serisi ile ismini hafızalara kazıyan Benedict Cumberbatch’i izleyeceğimiz yapımın yönetmenliğini, daha öncelerde de Spartacus, 30 Days of Night ve The Messengers gibi unutulmaz yapımların da yönetmenliğini üstlenen Sam Raimi yapıyor. Söz konusu bu filmin yayınlanan fragmanını hemen izleyebilirsiniz.

 

    Leave Your Comment Here