Noel Baba’nın Hediyeleri İçin Kartondan Baca!

Noel Baba’nın Hediyeleri İçin Kartondan Baca!

 

Coca-Cola’nın birlikteliğe ve yardımlaşmaya dikkat çektiği Noel kampanyasında apartman sakinleri Noel Baba için kartondan baca hazırlamakta.

Arkadaşlığın, sevginin ve birlikteliğin ön planda olduğu Coca-Cola kampanyasında izole olarak geçirdiğimiz zamanların ardından bir araya gelmenin getirdiği neşe vurgulanmakta. Film, küçük bir çocuğun annesi ile Noel zamanında yeni bir apartmana taşınma süreci ile başlamakta. Apartmandaki yaşlı kadın başta olmak üzere herkesin temkinli olarak yaklaştığı aile eve yerleşmeye çalışırken küçük çocuk ise televizyonda Noel Baba’nın hediyeleri bacadan dağıttığı sahneyi görmekte. Herkesin evinin içine açılan bir bacanın olmadığının farkına varan küçük çocuk, taşınma sırasında boşalan kolileri birleştirerek kendi bacasını oluşturuyor ve annesi de bütün bu sürece dahil oluyor.

Coca-Cola’nın beş yıl aradan sonra yeni küresel marka platformu Real Magic adı altında oluşturulan kampanya 90’dan fazla ülkede gösterimde olup ve aynı zamanda dijital aktivasyonlarla da desteklenecek. Bütün bu girişimlerin arasında influencer’larla ortaklıklar, yerel topluluklarla iş birlikleri ve mağaza için çeşitli etkinlikler bulunmakta. Film ile birlikte Cameo ile gerçekleştirilen ortaklık sonucunda ise Kuzey Amerika’daki kullanıcılar Noel Baba’dan kişiselleştirilmiş mesajlar içeren videolar da talep edebilecek.

    Leave Your Comment Here