BÖRÜ 2039 NFT Koleksiyonu Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor!

BÖRÜ 2039 NFT Koleksiyonu Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor!

Son zamanların büyük bir heyecanla beklenen yerli yapımlarından birisi olan BÖRÜ 2039 yarın itibariyle Blu TV platformunda erişime açılacak. Yapımcı ekip, yükselen trende uyum sağlamış ve aynı zamanda bir NFT koleksiyonu satışa sunmaya da karar vermiş durumda.

BÖRÜ 2039 NFT Koleksiyonu!

Yarın Blu TV üzerinden ilk sezonu izleyebileceğimiz bilim kurgu temalı BÖRÜ 2039 yapımı için saat 20:39 itibariyle de bir NFT satışı meydana gelecek. Ekip ilk adımda logoyu içeren tek bir NFT satışı planlamış durumda.

Avax tabanlı NFT Prime platformunda açık artırmaya çıkacak olan NFT parçasının açılış fiyatı 40 Avax olacak. Tahminen bunun çok üzerinde bir oranda alıcı bulacak. NFT satın alan şanslı kişi ise şirketin sonraki yapımlarında konuk oyuncu rolü, son bölüm jeneriğinde yer alma, galaya özel olan davetiye gibi mükemmel ayrıcalıklara da sahip olacak.

BÖRÜ 2039 yapımı için sonraki dönemlerde 10 parçalık bir koleksiyon satışı daha olacağı bilgisi de gelmiş durumda. Sonraki süreçlerde ise 68 parçalık bir koleksiyon daha var olacak. Söz konusu satış ile ilgilenenlerin cüzdanlarını AVAX ağına ayarlamaları ve NFT Prime sitesine bağlamaları gerekmekte.

    Leave Your Comment Here