Sales Force Satış Takip Yazılımı Nedir, Fiyatı Ne Kadar? 

Sales Force Satış Takip Yazılımı Nedir, Fiyatı Ne Kadar? 

Sales Force satış takip yazılımı nedir, fiyatı ne kadar bakıldığında işletmeleriniz için gerekli olan bu yazılım, ürün satış, servis, ticaret, pazarlama, etkileşim, topluluklar, verimlilik ve daha fazlası için birçok modül içeren bir programdır ve kullanıcı başına ücretlendirilmektedir. Sales Force, 1999 senesinden beri faaliyet gösteren bir bulut bilişim hizmeti olarak 150 bin üzerindeki şirkete yardımcı olmaktadır.

Satış yazılımları arasında bulunan Sales Force, içeriğinde birçok modül olan bir platform olarak 360 derece müşteri görünümü sağlayan bir platformdur. Şirketler, genel olarak bu yazılımı müşteri bilgilerini takip etmekten pazarlama ve satış fırsatları için müşteri verilerini analiz etmeye kadar birçok şeyde kullanabilmektedirler.

Sales Force Ne İçin Kullanılır?

En iyi satış takip yazılımı olan Sales Force, birçok sektörün ihtiyaçlarını gideren bir avantaj sağlar. Neden Sales Force bakıldığı zaman CRM yazılımını kullanmanın birçok nedeni vardır. Bunun yanı sıra birçok şirket tarafından kullanılan bu uygulama ile daha verimli ve daha hızlı bir şekilde çalışmayı sağlar. Müşteri ilişkileri açısından önemli bir kullanımı bulunan Sales Force, müşteri ilişkileri yazılımı olarak satış, servis, pazarlama ve daha birçok alanda daha etkin, hızlı ve verimli olmasına yardımcı olur. 

Bunun dışında daha fazla müşteri adayına ulaşmak, daha fazla satış yapmak, hedef odaklı pazarlama yönetimi, müşterilere daha iyi bir hizmet sunmak gibi birçok avantajı bulunuyor. Satış takip yazılım fiyatı ortalama olarak 6 dolar ile 40 dolar arasında değişiklik göstermektedir.

Sales Force Satış Takip Yazılımı Nasıl Kullanılır?

Sales Force Satış Takip Yazılımı nasıl kullanılır bakıldığı zaman Sales Force modüllerinin her birinin özellikleri, avantajları farklıdır. Sales Force temel işlevleri bakıldığı zaman temel işlevlerinden bazıları potansiyel müşterileri ve şirketleri izleme, anlaşma ekleme ve satış teminatına erişmeyi içerir. Bununla birlikte Sales Force birçok ek ürün sunduğu için birçok şirket platformu çeşitli ek yollarla kullanır.

Pazarlama kampanyalarını yönetmek, müşteri hizmeti sorgularını ele almak, çağrıları günlüğe kayıt etmek ve raporlar oluşturmak için kullanılabilir. Sales force yazılım genel olarak bulutta çalışır ve böylece tüm uygulamalar çevrimiçi olarak barındırılır. Tamamen şirketlerin ihtiyaçlarına göre şekillenen bu programla beraber birçok avantaj bulunuyor.

    Leave Your Comment Here