Samsung Galaxy A53 5G’Nin Tasarımı Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy A53 5G’Nin Tasarımı Ortaya Çıktı!

Mart ayında Galaxy A52 5G modelini duyuran Samsung, yeni yıla girmeden Galaxy A53 5G üzerinde çalışmalara başladı. Mükemmel bir yeni tasarım meydana geldi.

Orta düzeyde iddialı bazı markadan biri olan Samsung, A ve M serisinden kazandığı gelirden oldukça memnun durumda. Son zamanlarda orta ve giriş seviye telefonları ağırlıklı olarak bu iki seriye konumlandıran üretici, fiyat politikasının da başarısıyla milyonlarca kullanıcısını kendine bağladı. Yine böyle bir düzeyde telefon tanıtmaya hazırlanan Samsung, Mart ayında duyurduğu Galaxy A52 5G’nin geliştirilmiş ve özelleştirilmiş versiyonunu yakın bir zamanda pazara sunacak.

Yeni Galaxy A53 5G üzerinde çalışmalar gerçekleştiren Samsung, birkaç ay içerisinde telefonu orta düzeye kazandırabilme ihtimaline sahip. Ortaya çıkan render görüntüleri ise hakkında yeterli bilgiler edinemediğimiz cihazın tasarımsal detaylarını gün yüzüne çıkarmış bulunmakta.

 

Samsung Galaxy A53 5G İşte Bu Şekilde

Mart ayında tanıtımı yapılan Galaxy A52 5G’nin tasarım dilinden ayrılmayacak olan Galaxy A53 5G, arka tarafta dört adet kamerasıyla kullanıcılarının karşısına çıkacak. Cihazdaki kameralar bir önceki modelde olduğu gibi sol üst köşeye 3+1 şeklinde olacak. Yan taraftaki kameranın ise altında tekli şekilde flaş mevcut olacak. Ön tarafta ise kenarlarda segment itibariyle ince olarak tanımlanabilecek çerçeveler olacak. Alt taraftaki çene diğere çerçevelere nazaran daha kalın olacak ve delikli ekran yapısı Samsung Galaxy A53 5G’de bizlere sunulacak.

    Leave Your Comment Here