Bir Yan Lezzet Olarak Kripto Para!

Bir Yan Lezzet Olarak Kripto Para!

 

Burger King, ABD’de Menülerinin Yanında Dogecoin, Ethereum ve Bitcoin hediye edecek.

Burger King, sadakat programı Royal Perks’e üye müşterilerine özel siparişlerinin yanında kripto para hediye etmek için yatırım şirketi olan Robinhood ile iş birliği yapmış bulunmakta. USA Today’e göre, ABD’de Burger King uygulamasında, 5 dolar ya da daha fazla harcama yapan müşterilerin, Robinhood üzerinden ödüllerini almak için ödeme sırasında kendilerine verilen kodları kullanmaları yeterli olacak.

 

Ödül talebinde bulunabilmeleri için müşterilerine Robinhood’a nasıl bir şekilde kayıt olacaklarına dair detayları içeren e-postalar iletilecek. Bir kişi günde sadece bir ödül kazanabilecek ve promosyonun sonuna kadar en fazla 21 ödül toplayabilme hakkına sahip olacak. Stoklar daha erken tükenmezse 21 Kasım’a kadar devam edecek. Müşterilere öncelikli olarak Dogecoin sunacak.

 

Ciddi anlamda şanslı olanlar ise yemekleriyle birlikte tam bir Ethereum ya da Bitcoin’in sahibi olabilme avantajını yakalayacak. Fast-food devi, bu adımla müşterilerine toplamda 20 Bitcoin, 20 Ethereum ve 2 milyon Dogecoin dağıtmış olacak.

    Leave Your Comment Here