Apple Kimliği Web Sitesi Baştan Aşağı Güncellendi!

Apple Kimliği Web Sitesi Baştan Aşağı Güncellendi!

Bu yıl içinde Apple Store web sitesini yenilene Apple, bu sefer de Apple kimliği web sitesini baştan aşağı olacak şekilde güncelledi.

Apple, Apple Kimliği web sitesini yeniden tasarıma sokarak, kullanılan önceki tasarımdan çok daha fazla modern ve temiz olan tamamen yeni bir tasarım sundu.

Apple Kimliği açılış ve giriş sayfası, sade ve Apple logo tasarımı ile güncellendi. Önceki tasarım grafik ağırlıklıydı ve çeşitli Apple cihazlarını kullanan kişilerin bulunduğu büyük bir afiş içermekteydi.

 

Apple Kimliği Web Sitesi Daha Kullanıcı Dostu Oldu!

Sitede açılan oturumda, mevcut olan tüm ‘Apple Kimliği’ yönetim seçeneklerini kart tarzı bir görünümde sunmakta. Ayrıca ek olarak solda gezinme seçeneklerinin bulunduğu küçük bir menü de bulunmakta.

Kart görünümü; ‘Apple Kimliğiniz’, bildirim e-postanız ve iki faktörlü kimlik doğrulamanın etkin olup olmadığını ve parolanızın en son ne zaman yenilendiği gibi bilgileri bir bakışta sunmakta. Gezinme seçenekleri ise adınız, doğum gününüz, ulaşılabilir e-posta adresleriniz ve cihaz listeniz gibi daha birçok fazla ögenin bulunduğu bilgi sunuyor.

    Leave Your Comment Here