MSI, eSpor Tutkunları İçin Geniş Ürün Kataloğu Sunuyor!

MSI, eSpor Tutkunları İçin Geniş Ürün Kataloğu Sunuyor!

Oyuncu dünyasının büyük ismi olan MSI, yüksek FPS ve düşük gecikme arayan oyuncular için farklı tasarımlarda ürün gamına sahip durumda. Aegis, MPG Infinite X ve MEG Trident X kasaları farklı kesimlere açılırken oyuncu monitörü ve yazılım desteği tarafında da farklı seçenekler sunmakta.

 

eSpor İçin Üst Düzey Oyuncu Bilgisayarları

Bir oyuncu sistemi oluşturmak isteyen herkesin iyi soğutulmuş ve birbiri ile etkileşimi iyi olan üst seviye bileşenlere sahip güncel bir oyun bilgisayarını ana temel olarak alması gerekmekte. Genişleyebilen, güncellenebilen ve aynı zamanda RGB ile özelleştirilebilen sistemler iyi bir oyuncu bilgisayarının olmazsa olmazları arasında.

MEG Aegis Ti5 11th, MEG Trident X 11th ve MEG Infinite X 11th serileri bağlamında hırslı oyunculara özel güncel, hızlı ve dengeli oyuncu bilgisayarları sunmakta. Bu modeller en mükemmel fabrika çıkışı konfigürasyon ve Windows işletim sistemleri ile gelmekte. Tüm serilerde on birinci nesil Intel Core işlemciler ve Nvidia GeForce RTX 3000 ekran kartları hırslı oyuncuları hedeflerken kendi yapılarını kurmalarını sağlamakta.

 

MSI eSporcular İçin Çok Çeşitli Özellik ve Seçeneklere Sahip

eSpor alanında çok büyük amaçları olan fakat bunu daha küçük toplama sistemlerle yapmak isteyen oyuncular için MSI markası, çok farklı yüksek performanslı oyuncu bilgisayarlarından oluşan geniş bir koleksiyon sunmakta. Hızlı oyuncu monitörleri ise esporu kendi çerçevesine alarak görsel işlemelerini düşük gecikmeler ile ekrana yansıtırken; oyuncuların görünüş, performans, fan sesi, ses ve monitör gibi kişisel ihtiyaçlarına da uyum sağlamakta.

    Leave Your Comment Here