Shiba Inu’dan Esrarengiz Bir Video Paylaşımı!

Shiba Inu’dan Esrarengiz Bir Video Paylaşımı!

Son zamanlarda yükseliş gösteren kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), yeni verilere göre 22.218,151,219 dolar Pazar değerine sahip durumda. Altcoin haberin yazıldığı dönemde 0.00004047 dola seviyesinde işlem görmekte. Ek olarak 1 SHIB= 0.0004844 Türk Lirası’na denk gelmekte.

Dünyaca ünlü olan Times Meydanı’nda reklamı yapılmış olan Shiba Inu, şu anda Twitter’dan kısa bir klip yayına sundu. 16 saniyelik bu video, kademeli olarak yanan ampuller ile birlikte başlıyor. Birkaç saniye sonra bu ampuller tamamıyla sönüp ekranın kararması ile birlikte kripto para biriminin köpekten ilham alarak tasarlanan logosu izleyicileri de karşılamakta.

 

Shiba Inu Yeni Bir Ortaklığın Peşinde Olabilir!

U. Today tarafından açıklanan bilgilere göre, Shiba Inu’nun paylaştığı gönderiler önümüzdeki günlerde yeni bir ortaklık ile gündeme geleceğine ışık tutuyor. Videoda bir süre sadece yanan ve daha sonra bir anda kesilen ışıkları takip etmek için ekran kararıyor. Ve daha sonra W ve V harflerinin bir sembolde kesiştiği gözler önüne seriliyor.

Shiba Inu (SHIB), Kasım ayı başında da Times Meydanı’na uğradı. Bu meydandaki büyük bir banada birinde boy gösteren kripto para birimi için tasarlanan reklam panosunda ‘We will reach the moon soon! – Yakında Ay’a ulaşacağız’ ifadelerine de yer verildi.

    Leave Your Comment Here