Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyatları

Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyatları

Sosyal medya günümüzde artık her sektör için kullanılabilir hâle gelmiş durumdadır. Marka algısını genişletmek ve büyütmek için kesinlikle tercih edilen stratejik yöntemler arasındadır. Profesyonel olarak sosyal medya yönetimi sonrası alınacak olan olumlu dönüşler markanıza oldukça katkı sağlayacaktır. Sosyal medya danışmanlık hizmeti fiyatları aylık olarak minimum 1000 TL den başlamaktadır. Markanız için geri dönüşleri hesaba katıldığında bu ücretin aslında bir öneminin olmadığının farkına varacaksınız.

Sosyal medya; marka ya da kişilerin kitleleriyle rahatça iletişim kurabildiği, düşüncelerini kolaylıkla dile getirebildiği ve aynı zamanda kampanyalarını duyurabildiği birçok farklı platformlardan oluşabilmektedir.

Kendisini ya da ürün ve hizmetlerini fotoğraflarla anlatmak isteyen markalar Instagram’ı seçerken, videolar ile fark yaratmak isteyenler ise Youtube’ı tercih ediyor. Kurumsal marka imajını korumak isteyenler ise Linkedin ya da Facebook’u kullanarak hepsini tek bir hesaba bağlayabiliyor. Eğer siz de sosyal medya yönetimi hizmetini profesyonel olarak almak istiyorsanız, bu anlamda profesyonel kişiler tarafından destek almalısınız.

 

Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyatları;

Genelde kullanılan ortalama sosyal medya danışmanlığı fiyatları aşağıdaki gibidir. Tabiki de bu fiyatlar ihtiyaç ve isteklere göre istatiksel olarak değişebiliyor;

 

1.Grup; 1000 TL + Kdv

2.Grup; 1800 TL + Kdv

3.Grup; 2700 TL + Kdv

4.Grup; 3600 TL + Kdv

5.Grup; 4500 TL+ Kdv

    Leave Your Comment Here