Türkiye’nin Rakibi Belli Oldu, Sosyal Medya Yıkıldı!

Türkiye’nin Rakibi Belli Oldu, Sosyal Medya Yıkıldı!

 

2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri play-off turu yarı finalinde Türkiye’nin rakibi sonunda belirlendi. İsviçre’nin Zürih şehrindeki FIFA merkezinde gerçekleştirilen kurada Türkiye’yi Futbol Federasyonu Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop ve A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz temsil etti.

Çekilen kuraya, Avrupa Elemeleri’nde ikinci sırada yer bulan 10 takım ile Uluslar Lig’nden gelen 2 takım dahil oldu. A Milli Futbol Takımı’nın, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri play-off turu yarı finalinde rakibi de belli olmuş oldu.

A Milli Futbol Takımı, Portekiz İle Eşleşmiş Oldu!

A Milli Futbol Takımı, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri play-off turu yarı finalinde Portekiz ile karşı karşıya gelecek. Milli Takım, Portekiz’i saf dışı bırakması durumunda 2022 FIFA Dünya Kupası’na yükselebilmek için İtalya- Kuzey Makedonya eşleşmesinin kazananı ile karşı karşıya gelecek.

2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu son maçında deplasmanda Karadağ’ı 2-1 yenen ve grubunu ikinci sırada tamamlayarak play-off oynama hakkına sahip olan A Milli Takımı’nın yar finaldeki rakibi Portekiz oldu.

    Leave Your Comment Here