YouTuber’lar Kripto Paraya Yatırım Yapıyorlar Mı?

YouTuber’lar Kripto Paraya Yatırım Yapıyorlar Mı?

Gamer Arena Utility Token, Gamer Arena tarafından geliştirilmiş olan dijital rekabetin tamamı ile yeni bir boyutu. Eşsiz bir ‘utility token’ olan Gamer Arena Utility Token, Gamer Arena dijital oyun, e-spor ve rekabet kanalı içerisinde yüzlerce kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılacak.

Gamer Arena platformu üzerinde kullanıcılar, GAU Token yardımıyla platform içinde e-spor karşılaşmalarında mücadele edecekler. Ödül olarak verilecek GAU Token’ları istedikleri gibi kullanabilecek ve yeni karşılaşmalarda ödül havuzunun büyümesinde kullanabilecekler.

Ethereum kanalında geliştirilmiş olan GAU Token, sadece ICRYPEX Kripto Para Borsasında gözükecek ve 300 binin üstünde Gamer Arena kullanıcısı tarafından aktif olarak kullanılabilecek.

Gamer Arena Nedir?

Yeni nesil rekabetçi dijital oyun ortamlarında benzer yetenekteki rakipleri online bir arenada karşı karşıya getirerek oyunculara para kazanma ve kendilerini ispatlama olanağı sunan bir oyun platformu. Bu platform, Mart 2020’den itibaren aktif ve mobil, bilgisayar ve tabletlerde oynanan 20’den fazla oyunda direkt düellolara tekil ve çoklu katılım sağlanabilen turnuvalara izin vermekte. Gamer Arena dünyadaki en büyük yeteneğe bağlı oyun platformlarından birisi olma vizyonuna sahip olup aynı zamanda dokunduğu her oyuncuya eğlence, tatmin ve ilham verme özelliğiyle hareket etmekte.

    Leave Your Comment Here