Görüntüleri Kolayca Silebileceğiniz Web Sitesi: CleanUp.pictures!

Görüntüleri Kolayca Silebileceğiniz Web Sitesi: CleanUp.pictures!

Cleanup.pictures, görsellerden herhangi bir nesneyi, kişiyi, metni ya da kusurları kolay ve hızlıca kaldırabileceğiniz ücretsiz bir web uygulaması. Uygulama, görüntüdeki istenmeyen alanların yapay zekâ yardımıyla görüntünün bütünü ile uyumlu bir şekilde otomatik doldurulmasıyla çalışmakta.

Bazı durumlarda çok beğenmiş olduğunuz bir fotoğrafta içinize sinmeyen ufak tefek detaylar canınıza sıkabilir. Yüzünüzdeki bir sivilce ya da kıyafetinizdeki bir leke gibi durumlara daha birçok örnek verebiliriz. Fotoğraflardaki istenmeyen detaylar, günümüzde gelişen yazılım teknolojisiyle Photoshop programları sayesinde ortadan kaldırılabiliyor. Fakat Cleanup.pictures adlı web uygulamasıyla yalnızca internet üzerinden ücretsiz ve oldukça kolay bir şekilde fotoğraflarınızdaki istenmeyen görüntü ve nesneleri kaldırabilirsiniz.

Cleanup.pictures, fotoğraf stüdyosu olmadan profesyonel ürün görselleri oluşturulmasını sağlayan uygulama Clipdrop’un mühendislik ekibi tarafından oluşturuldu. İstenmeyen bölgeleri görselden kolaylıkla silebileceğiniz uygulama için Samsung’un yapay zekâ teknolojilerinden LaMA’dan ilham alındı.

    Leave Your Comment Here