Ünlü Youtuber, Squid Game Dizisini Gerçeğe Dönüştürüyor!

Ünlü Youtuber, Squid Game Dizisini Gerçeğe Dönüştürüyor!

Ünlü Youtuber MrBeast, Netflix’in oldukça sevilen dizisini gerçek hayata uyarlamak için çalışmalara başlamış durumda. 

Netflix’in gündemde olan dizisi Squid Game, dünyayı etkisi altına almaya devam ediyor. Hemen hemen izleyen herkesin dikkatini çekmeyi başaran bu yapım, son olarak ünlü bit Youtuber’ın radarına takıldı. Asıl ismi Jimmy Donaldson olan 23 yaşındaki MrBeast takma adlı bu fenomen, diziyi kendi kanalına çekmek için çalışmalara başladı.

Genel olarak çılgın olarak kabul edilen ve yüksek maliyetli videolarıyla bilinen MrBeast, son olarak dizinin sevilen oyunlarından birini kendi Youtube kanalı için canlandırma çalışmaları yapmakta.

 

MrBeast, Squid Game Dizisini Kendi Kanalına Uyarlıyor!

Bu müjdeyi remi Twitter hesabından paylaştığı bir videoda duyuran Donaldson, dizinin birinci oyunu olan Kırmızı Işık- Yeşil Işık bölümünü yeniden canlandırmak için ekibi ile iş başında. Hemen hemen aynı ortamı oluşturmayı hedefleyen ünlü Youtuber, bu projenin oldukça yüksek bütçeli olduğunun da altını çizdi.

Proje için oldukça dikkatli ve özverili çalışan Jimmy Donaldson, hazırlıkların tamamlanmasının ardından, aynı dizideki gibi 456 oyuncu bulacak. Daha sonrasında bu oyuncular ile gerçek hayatta Squid Game yarışmasını düzenleyecek. Ünlü Youtuber’lardan ve MrBeast kitlesinden oluşması beklenen bu kadro, oyunların sonundaki büyük ödülü kazanmak için mücadele edecekler.

    Leave Your Comment Here