Xiaomi’den İddialı Soğutma Teknolojisi: Loop LiquidCool!

Xiaomi’den İddialı Soğutma Teknolojisi: Loop LiquidCool!

Xiaomi CEO’su Lei Jun, Twitter platformu üzerinden özellikleri ile oldukça dikkat çeken Loop LiquidCool sıvı soğutma teknolojisine değindi;

Özellikle hızlı şarj teknolojisi açısından iddialı teknolojilere sahip olan Xiaomi, bu kez de mobil oyuncuları sevindirici bir haberle karşımıza çıktı. Loop LiquidCool teknolojisini tanıtan bu şirket, akıllı telefonlarda bir ilke imza atma aşamasında.

İlk olarak 2018’de yılında NEC adlı firma tarafından üretilen Medias X 06E modelinde karşımıza çıkan sıvı soğutma teknolojisi, 3 yıl içerisinde yeni bir boyut kazanmış durumda. Black Shark ve Mİ 10 modellerinde sıvı soğutma teknolojisi kullanan Xiaomi, yeni nesil soğutma teknolojisini kullanıcılar ile buluşturdu.

 

Loop LiquidCool ile Xiaomi cihazlarda performans düşüşü yaşanmayacak;

Xiaomi kurucusu ve CEO’su Lei Jun, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla geliştirmiş oldukları sıvı soğutma teknolojisini dile getirdi. Lei Jun yaptığı açıklamalarda, ’Xiaomi tarafından geliştirilen Loop LiquidCool teknolojisi, 5 derece sıcaklık düşüşü sağlayacak. Ayrıca ek olarak bu yeni teknoloji, akıllı telefon tasarımlarının daha ince olmasına da imkân tanıyor.’ İfadelerine yer verdi.

 

 

    Leave Your Comment Here