Mopet Can Dostunuzla Güvenli Bir Yolculuk Sağlıyor!

Mopet Can Dostunuzla Güvenli Bir Yolculuk Sağlıyor!

Mopet patili dostları ile birlikte güvenli ve konforlu bir scooter yolculuğu yapmak isteyenler için sunulun elektrikli ve katlanır özellikte bir araç.

Bisiklet ya da scooter ile yolculuk yaparken sevdiklerimizi de yanımızda güvenli bir şekilde götürmek isteriz. Bu ihtiyaca göre tasarımcılar da sık sık sıra dışı araçlar tasarlamakta. Çocuklar için güvenli bölmeleri olan elektrikli kargo bisikleti Carqon Classic bunun en güzel örneklerinden biri olabilir. Yakınları tekerlekli sandalye kullanan bisiklet tutkunları için tasarlanmış olan Companion Bike da unutulmaz tasarımlar arasında. Şimdi ise patili dostlarımızı güvenli bir şekilde taşımayı vadeden Mopet isimli elektrikli scooter piyasada.

Mopet, patili dostları kolay ve güvenli taşımak için bisikletin önüne ya da arkasına konulan sepetlerden çok daha güvenilir bir alternatif sunmakta. Hem de onların küçücük sepetlere sıkışmak yerine daha konforlu yolculuk yapmalarını sağlamakta.

Japon tasarımı olan Mopet, özellikle yaşlı ve yürüme zorluğu çeken köpekler düşünülerek tasarlandı. Evcil hayvan koltuğu, sürücü selesinin hemen altında aracın gövdesiyle bağdaştırılmış. Oturma yerinin hemen yan tarafında, patili dostlarımızın başlarını serbest bırakıp etrafı izleyebilmelerine olanak tanıyan küçük bir açıklık bulunmakta.

 

 

    Leave Your Comment Here