Yapı Kredi’den Vadaa NFT Koleksiyonu!

Yapı Kredi’den Vadaa NFT Koleksiyonu!

Yapı Kredi, Worldcard’ın 30.yaşına özel olarak Vadaa maskotunun yer aldığı koleksiyon ile NFT dünyasına ilk adımını atmış bulunmakta.

Son zamanlarda yaratıcıların eserlerini paylaştığı NFT pazarları çeşitli karakter koleksiyonları, animasyonlar ve ilginç sanat eserleriyle renklenmekte. Daha da önemli olan küresel ölçekteki büyük şirketlerin NFT dünyasında hem yaratıcı alanlarda hem de koleksiyoncu tarafında yer almasıyla beraber pazar daha da hareketlenmekte. Visa’nın önce Larva Labs tarafından oluşturulan CryptoPunks dijital avatarlarından birini satın alması sonrasında NFT Creator Program ile NFT ve kripto para eğitimi açısından da hem bilgi hem de sponsorluk desteği sunması bu durumun habercisi olarak tanımlanmaktaydı.

Yapı Kredi de World isimli kredi kartının sevimli maskotu Vadaa ile NFT evrenine giriş yapmakta. 2003 yılında Yapı Kredi Worldcard’ın özelliklerini, avantajlarını ve hizmetlerini tanıtmak üzere reklam kampanyalarında kullanılmaya başlanan karakter artık markanın kimliğinin bir parçası konumunda.

    Leave Your Comment Here