Binance’ten 12 Milyon Dolarlık Dev Yatırım!

Binance’ten 12 Milyon Dolarlık Dev Yatırım!

Binance’in kanatları altında bir de risk sermayesi kolu bulunmakta. Binance Labs adlı bu birim yeni bir yatırım ile gündeme oturdu. Binance Labs; tüketicileri, kurumlara, borsalara ve DeFİ ağlarına bağlayan likidite platformu WOO Network’e yatırım yaptığını da dile getirdi. Yatırım büyüklüğünün 12 milyon dolar seviyelerinde seyrettiğini de belirtti. Konuyla alakalı olarak açıklama yapan Binance Labs Yatırım Direktörü Peter Huo şunları da söyledi;

‘WOO Network hem zincir içi hem de zincir dışı derin likidite ve sıfır ücretli ticaret sağlayarak, kripto ekosistemine önemli bir değer katmakta. Uzun süreli ilişkimizi genişletmekten ve özellikle Binance Smart Chain konusunda daha da fazla iş birliklerini keşfetmekten büyük bir heyecan duymaktayız’

WOO Network’ün 40’ın üstünde kuruma likidite sağladığı da bilinmekte. Firma, 2021’de WOOFi Swap’i piyasaya çıkarmıştı. Buna ek olarak Binance Smart Chain likiditesi de eklendi.

Binance Labs’ın son yatırımlarından birine daha göz atacak olursak firma, geçtiğimiz ay, Multichain’e 60 milyon dolarlık bir yatırımda bulunmuştu.

Günümüzde kripto paralar ile yapılan yatırımlar asla gündemden düşmezken, sizin de bu tarz yatırımlara ayak basmanız artık imkânsız değil. Wookweb ailesine katılarak hayallerinize her zaman bir adım uzaklıkta olabilirsiniz.

    Leave Your Comment Here